Aleksandar Vučić
Foto: Alo/Tanjug

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podsetio je u Nišu na, kako je naveo, sramne napade na političke neistomišljenike koje su tokom prethodnih dana priredili blokaderi, ocenjujući da takvo ponašanje nikada neće dobiti podršku većine građana.

– Ti probisveti nikada neće biti većina – rekao je Vučić, naglasivši da je uveren da Srbija ide u dobrom pravcu i da se političke okolnosti menjaju u korist stabilnosti i odgovornosti.

Predsednik je istakao da je i ranije bio svestan izazova na izborima, ali da danas vidi znatno bolju poziciju.

– Bio sam siguran da nećemo ni prošle izbore dobiti. Danas stvari radimo neuporedivo bolje. Ne verujem da će biti lako, ali verujem da ćemo opet pobediti za godinu dana – poručio je Vučić.

Osvrćući se na navode i optužbe koje su se prethodnih dana pojavljivale u javnosti, predsednik je rekao da su, prema njegovim rečima, iznete brojne neistine.

– Sve su lagali. Lagali su da smo zatvarali ovo ili ono, šta god da su pričali o trubama – rekao je.

Vučić je dodao da će se, uprkos svemu, večeras prošetati Nišom, naglašavajući da je to njegova lična odluka.

– Mi ćemo večeras da šetamo. Ako budem mogao zbog kolena, više od kilometra me muči, ali toliko hoću, u inat, onako, tek da se nerviraju. Mora čovek nešto i za dušu da uradi – rekao je predsednik.

On je naveo da još nije odlučio gde će tačno prošetati, ali da razmatra više lokacija u gradu.

– Ili na Paliluli, ili na Panteleju, ili u centru, videćemo – zaključio je Vučić.

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading