Pesma za Evroviziju
Foto: Alo/Foto: Alo!

U večerašnjem prvom polufinalu "Pesme za Evroviziju" bira se prvih osmoro finalista, a direktan prenos možete pratiti na Prvom programu RTS-a od 21 čas, kao i na zvaničnom Jutjub kanalu RTS Pesma Evrovizije.

U prvom polufinalu nastupiće 15 takmičara, a najboljih osam plasiraće se u finale koje se održava u petak, 28. februara.

Učesnici ovogodišnje "Pesme za Evroviziju" polako pristižu na prvo polufinalno veče, a među prvima tu je pevačica Andreana Čekić.

Ona se pojavila u društvu dizajnera Borisa Subotića i bila je vrlo raspoložena.

Andreana je došla da podrži jednog od učesnika takmičenja, a šou je ukrala njena tašna, čuvena “birkinka” od 30.000 evra.

Jelena Pajić izazvala je mnogo komentara zbog svog golišavog stajlinga, a predstavnici sedme sile odmah su je pitali da li se čula sa Marijom Šerifović.

- Jesam čula sam se sa Marijom jutros mi je poslala poruku. Vidite ja se sa Marijom znam od 2006. godine, tako da je podrška uvek tu - bila je iskrena Jovana.

Što se tiče komentara u kojima pevačicu porede sa koleginicom Jovanom Pajić, ona je rekla da joj apsolutno nije smetalo poređenje, te da joj je pevala i prateće vokale.

Alo/I.R.

 

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading