PROGRAMSKA ŠEMA za 8. jul
Foto: Promo/Schutterstock

RTS1

06.00      Vesti

06.05      Jutarnji program

08.00      Jutarnji dnevnik

08.30      Jutarnji program

09.00      Jedan narod, jedan sabor

15.30      Dnevnik

15.00      Moj rođak sa sela, igrana serija

16.30      Slagalica

16.55      Jedan narod, jedan sabor

17.50      Fudbal: Švedska – Srbija, prijateljska utakmica, prenos

19.50      Dnevnik

20.30      Moj rođak sa sela, igrana serija

21.30      Veselo veče

22.45      13 Sati: Tajni vojnici Bengazija, film

01.10      Vesti

01.20      Na margini zakona, film

02.00      Vesti

03.05      Veselo veče

Najava

Veselo veče 21.30 RTS1

Specijalni gost ovog izdanja igranog TV programa "Veselo veče“, biće bard panonske šansone - Zvonko Bogdan.

 

RTS2

06.00      Koncert za dobro jutro

07.00      Slagalica

07.25      Datum

07.30      Verski kalendar

07.30      ARHIV: Doc

08.15      Plaško Hrabrović uzvraća udarac

08.40      Avanture Heti Feder

09.10      Plava ptica

09.30      Dobro je, dobro znati...

10.10      Magazin Srbija na vezi

10.45      Atletika EP: Prenos

12.55      Dozvolite...

13.30      Nas je 10%

13.00      Studio znanja

13.50      Eko perspektive

14.25      Automobilizam

15.10      Velika iluzija u Kanu

15.55      Porodični vikend, film

17.50      Uzmi račun i pobedi

18.05      Borba komandosa, film

19.45      Atletika: EP, 100 prepone (ž), polufinale; skok u dalj (m), finale: 500 (m), finale;100 m polufinale i finale, prenos

23.00      Do detalja

23.35      TV teatar: Ciklus – 160 godina od rođenja Branislava Nušića: „Pučina“

01.20      Kiki i piloti: Hajde zajedno da sanjamo

02.10      Atletika: EP, 100 prepone (ž), polufinale; skok u dalj (m), finale: 500 (m), finale;100 m polufinale i finale

Najava

Borba komandosa 18.05 RTS2

Jedinicu od 28 vojnika pukovnika Čarlija Mekfirsona uništile su nemačke trupe. Besan na nadređene zbog te samoubilačke misije, na sledeću vodi samo osuđenike, među kojima je i major Burk, stručnjak za eksplozive. Cilj im je da demontiraju podvodne mine u sklopu priprema za napad na neprijateljsku artiljeriju.

 

PINK

05.30      Novo vikend jutro, jutarnji program

13.00      Prvi nacionalni dnevnik, infomativni program

13.20      Tema dana, emisija

19.30      Osveta, igrana serija

21.00      Zvezde Granda - finale, zabavno muzički program

00.30      Elita – nominacije, rijaliti šou

Najava

Osveta 20.30 Pink

Priča o Dilan, čiji su snovi i nade oduzeti, i Baranu koji se mora oženiti kako bi prekinuo svađu i spasao brata. Međutim, ovaj brak je zatvor za njih dvoje

 

PRVA

05.50      ProKuvaj sa Bokijem

06.25      Ekskluziv

06.45      Plodovi

07.55      Jutro, jutarnji program

14.00      Peške kroz Srbiju

15.00      Vesti

15.10      ProKuvaj sa Bokijem

15.45      Ekskluziv

16.00      Vesti 15

16.10      Igra sudbine, igrana serija

17.00      Vesti

18.55      Eksploziv

19.25      Nećete verovati

20.00      Igra sudbine, igrana serija

21.00      Mamurluk u Bangkoku, igrani film

23.00      Reci 8

00.00      Ekskluziv Night

01.00      Galileo

01.45      Mamurluk u Bangkoku, igrani film

03.30      Peške kroz Srbiju

Najava

Mamurluk u Bangkoku 21.00 Prva

Stju, Alan i Dag putuju u egzotični Tajland na Stjuovo venčanje. Posle nezaboravne momačke večeri u Las Vegasa, Stju ne želi ništa da rizikuje.

 

B92

06.00      Kolo sreće, igrana serija

07.00      Kolo sreće, igrana serija

08.00      Plodno i rodno

09.30      Savršen recept

10.00      Štoperica, kviz

10.30      Najlepše pećine Srbije

11.00      Štoperica, kviz

11.30      Ivanovi protiv Ivanovih, igrana serija

12.45      Betmen i Robin, igrani film

15.00      Štoperica, kviz

15.30      Zanati koji nestaju

16.00      Vesti B92, informativni program

16.30      Auto-moto šou

17.15      Štoperica, kviz

17.45      Mala supruga, igrana serija

18.30      Uz kafu sa…

19.00      Ivanovi protiv Ivanovih, igrana serija

20.00      Izgubljeni grad Z, igrani film

22.00      Vatromet - Svesrpski sabor

20.05      Izgubljeni grad Z, nastavak igranog filma

22.53     FCN 17 Belgrade

Najava

Štoperica 17.15 B92

Domaćin kviza „Štoperica“ je naš poznati glumac Uroš Jovčić, koji sa ekipom obilazi Srbiju i pronalazi takmičare koji su spremni da se oprobaju u znanju i brzini.

 

STB

07.00      Vesti

07.05      Putopis

07.35      Telestar

08.00      Vesti

08.05      Saveti za zdravo jutro

08.15      Beograd za početnike

09.00      Vesti

09.05      Politikos sa Irinom Veljković

10.00      Vesti

10.05      Jutro na kvadrat

11.00      Predvideti nepredvidivo

12.05      Telestar

12.35      Čuvajmo svoje

13.00      Vesti

13.05      Tenera, dokumentarni program

14.05      Zagrljaj prirode

15.00      Vesti

15.05      Sveti vid

16.00      Vesti

16.05      Politikos sa Vladom Đokovićem

17.00      Vesti

17.05      Subotom u 5

18.00      Brze vesti

18.05      Subotom u 5

19.00      Vesti u 7

19 15      Film

21.00      Predvideti nepredvidivo

22.00      Vaše zdravlje naša briga

23.00      Nivo 23

00.00      Noćni program

Najava

Beograd za početnike 08.15 STB

Smiljana Popov otkriva nam tajne glavnog grada. Traga kako za izgubljenim vremenom za kojim uzdišemo tako i za onim boljim gradom koji bi Beograd mogao da postane.

 

RTV1

07.10      Vojvođanski olimpijci

07.35      Najbolji svih vremena

07.59      Letilist

08.24      Dobro jutro, Lenjivci!

10.00      Vesti

10.05      Avanture Banetove Leteće gitare

10.35      Akademac

11.00      Bukvar pravoslavlja

11.30      Priče od kojih se raste

12.00      Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

12.05      Signali

13.00      Srcem kroz Srbiju

13.50      Art - erija

14.00      Čari ribolova

14.26      Neka pesma kaže

15.20      Bestseleri, igrani film

17.00      TV dnevnik

17.30      Dokument

17.53      Odbrojavanje do Pariza

18.22      Vojvođanski olimpijci

19.00      Vrata do vrata, serija

19.40      Virtuelna svest, serija

21.35      Sa druge strane

22.00      Vojvođanski dnevnik  

22.30      Moja priča

22.55      1491.-Neispričana priča o Americi pre Kolumba, dokumentarna serija

23.44      Neka pesma kaže

00.38      Srcem kroz Srbiju

01.20      Akademac

Najava

Vrata do vrata 19.00 Pančevo

U zgradi koja se nalazi blizu nas žive komšije koje se razumeju, vole, podsmevaju, šale, plaču i smeju, udvaraju i zavide jedni drugima, tj. jednom rečju - žive.

 

RTV Pančevo

07.05      Bugarske ruže

07.35      Makedonski ubavini

08.00      Po vašem izboru

10.10      Podvizi i podvižnici

10.30      Dok. program

12.10      Deca su ukras sveta

12.40      Sportske igre mladih

13.00      KomNet TV mreža Srbije

14.00      Dok. program

15.40      Podvizi i podvižnici

16.00      Velike vesti

16.40      Intervju

17.40      TV atelje

18.00      Serija

19.00      Velike vesti

19.35      TV atelje

20.00      Dok. program

21.00      Kroz vihor vremena

21.35      Modni začin

22.40      Film

Najava

Kroz vihor vremena 21.00 Pančevo

Priče o znamenitim ljudima, mecenama, junacima vremena u kom su živeli, a koji su svojim radom uticali na tok srpske istorije, ali i istorije sveta.

 

Happy

05.15      Rano jutro/dečji program

05.50      Vesti

06.00      Dobro jutro, Srbijo

11.00      Prelo u našem sokaku

11.55      Vesti

12.00      Prelo u našem sokaku

12.45      Telemaster

13.00      Ženskaroš, serija

13.45      Sve za moju porodicu, serija

14.45      Posle ručka - raspevana subota

17.20      Telemaster

18.00      Naslovna strana, kviz

18.35      Provodadžija

19.45      Aktuelnosti

23.00      Ženskaroš, serija

23.55      Sve za moju porodicu, igrana serija

01.00      Velika porodica, serija

Najava

Telemaster 17.20 HEPI

Informativna emisija svakodnevno obrađuje najvažnije političke i društvene vesti iz zemlje i sveta, kao i sportske i kulturne događaje.

 

SUPERSTAR

06.30      Besa, igrana serija

07.20      Besa, igrana serija

08.15      Besa, igrana serija

09.10      Besa, igrana serija

10.00      Besa, igrana serija

10.50      Begunac, igrani film

13.05      Američki šerifi, igrani film

15.20      Igra, igrani film

17.35      Razotkrivanje, igrani film

19.55      Dug moru 4, igrana serija

21.00      Dug moru 4, igrana serija

22.05      Blejd, igrani film

00.15      Blejd 2, igrani film

02.15      Blejd 3, igrani film

Najava

Blejd 22.05 Superstar

Neposredno pre nego što ga je rodila Blejdovu majku je ujeo vampir, zbog čega se on rodio kao polučovek poluvampir. Uloge: Vesli Snajps, Stiven Dorf.

 

Prva plus

08.30      Istine i laži, igrana serija

10.15      Prijatelji, serija

11.00      Pogrešan čovek, serija

13.30      Skrivena kamera

13.45      Gorka osveta, igrana serija

15.30      Skrivena kamera

16.00      Šahovska tabla, igrani film

18.00      Soba za igru, igrani film

20.00      Šest načina da se umre, film

22.00      Gonič 22, igrani film

00.15      Ovo je tvoja smrt, igrani film

 

Blic TV

09.10      Šešir profesora Koste Vujića

11.05      Život u balansu

12.35      Neka ti je slatko

13.00      Stvaranje sa Anjom

13.30      Naj od naj

14.15      Hajdi, igrani film

16.00      Metar moga sela

16.30      Blic žena Studio

17.30      Keš taksi

18.15      Scena vikend

18.45      Naj od naj

19.05      Boom kviz

20.00      Sluga, film

21.50      Koma, film

23.45      Telohranitelj, igrana serija

00.50      Prekid, serija

 

UNA TV

10.30      Ejs, pas detektiv, film

12.05      Jedne letnje noći, serija

13.00      Una vesti

13.15      Čiji je naš?

13.55      Una intervju

14.50      Obračun u kazino kabareu, igrani film

16.35      Una, due, tre

17.00      Una dan — Svesrpski sabor

18.30      Una dan

19.00      Vratiće se rode, igrana serija

20.15      Čudesni Spajdermen 2, igrani film

22.35      Džumandži: Dobro došli u džunglu, film

 

HYPE TV

07.30      Mobil auto

08.00      Stem 011

08.30      CarCast sa Va Vanom - Biljana Petrović

09.00      Aviondžije, igrana serija

11.40      Čarobnjakov šešir, dugometražni crtani film

13.00      Mobi Dik, igrani film

15.00      Sada i ovde; gost - Rambo Amadeus

17.00      Izgubljena ljubav, igrani film

19.00      Diplomatija, igrani film

21.00      Smrt je njegovo ime, igrani film

23.00      Pretres - Vesna Dedić

01.00      Aviondžije, serija

Najava

Pretres 23.00 HYPE TV

Voditelj Stefan Usiljanin okreće “naglavačke” karijere poznatih i podseća nas na ono šta je ta osoba bila nekad, a “pretres” se vrši na svim onim mestima i trenucima iz privatnog života i karijere, za koja su poznati mislili da su zaboravljena. Autor i voditelj: Stefan Usiljanin.

 

Cinemania

08.35      Mali traktor Fergi 2, film

10.30      Mali traktor Fergi 3, film

12.15      Na ravne časti, igrani film

14.35      Zemlja bez zakona, igrani film

16.30      Džungla, igrani film

18.55      Tuneli smrti, igrani film

21.00      Valter, igrani film

22.55      Neboder, igrani film

01.20      Ubice fazana, igrani film

03.45      Osvetnica, igrani film

 

N. Geographic

06.20      U divljini sa Berom Grilsom

07.05      Avionske nesreće

08.50      Napravljeno za jedan dan

09.05      Tragom nasleđa

11.00      Isušivanje okeana

14.00      Evropa odozgo

15.00      Napuštene građevine

19.00      Izgubljeni gradovi: Albert Lin

20.00      Izgubljeni gradovi: Albert Lin

21.00      Svih 360°

22.00      Surova planeta

23.00      Čovek i divljina

 

24 kitchen

12.00      Džejmi Oliver: Godišnja doba

13.00      Ejnslina karipska kuhinja

15.00      Džejmi i Džimi u gastronomskom izazovu

16.00      Aleks Polici: Tajne Španije

17.00      Kroz Pariz sa Gijomom

18.00      Kraljica čokolade

19.00      Gurmanski voz: Džonatan Pang

21.00      Farmerska radnja u Kotsvoldu

22.00      Pecite s Miljuškom

 

Star Movies

01.00      Slagalica strave 6, igrani film

03.00      Fleš, igrani film

04.00      Bili Eliot, igrani film

06.00      Draga, smanjio sam decu, igrani film

08.00      Tajni vrt, igrani film

10.00      Sitni prevaranti, igrani film

12.00      Forest Gamp, igrani film

14.00      Dugo putovanje na Božić, igrani film

16.00      Veliki Getsbi, igrani film

18.00      Svetski trgovinski centar, igrani film

20.00      Klopka, igrani film

22.00      Dvestogodišnji čovek, igrani film

 

Star Life

06.45      Uvod u anatomiju

09.25      Svi vole Rejmonda

12.05      Jedi, moli, voli, irani film

15.15      Čikago u plamenu

16.10      Dobra nevolja

17.05      Uz Todovu pomoć

18.00      Vampirski dnevnici

20.00      Kako znaš da je ljubav, film

22.35      Svi vole Rejmonda

23.00      Svi vole Rejmonda

23.25      Svi vole Rejmonda

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading