PROGRAMSKA ŠEMA za 5. decembar
Foto: Shutterstock

RTS 1

06.05             Jutarnji program

08.00             Jutarnji dnevnik

09.00             Vesti, informativni program

11.00             Junaci našeg doba, domaća serija

11.50             Dnevnik, informativni program

12.50             Ubistvo s predumišljajem, film

14.30             Lov i ribolov, emisija

15.00             Ovo je Srbija, emisija

15.54             Fudbal: SP: 1e-2f

17.50             Beogradska hronika

19.00             Slagalica, kviz

19.30             Dnevnik

19.57             Fudbal: SP: 1g-2h

21.55             Biser pustinje, sportski program

23.10             Dnevnik

23.30             Kulturni dnevnik

23.45             Zagonetni slučajevi dr Blejka 4, serija

00.45             Ubistvo s predumišljajem, film

NAJAVA

21.55 Biser pustinje

Izjave trenera i igrača, izveštaji i uključenja reportera iz Katara, Dohe, analize u studiju sa gostima iz sveta fudbala i javnog života.

 

RTS2

09.35             Školski program

10.00             Opšteobrazovni program

10.30             Dok. program

11.00             Moja dedovina

12.00             Muz. program

13.05             Školski program

13.30             Naučni program

14.00             Internat za plemićke kćeri, serija

14.50             Zagonetni slučajevi dr Blejka, serija

15.50             Ženski raj, serija

16.30             Muz. program

17.00             Dnevnik RT Vojvodina

17.20             Dok. program

17.50             Muz. program

18.30             Šta radite, bre

19.00             Internat za plemićke kćeri, serija

19.55             Planinski moreplovac, dok. program

21.35             021 - Karmen Obrdalj, TV film

22.25             Sumnja, film

NAJAVA

14.50 Zagonetni slučajevi dr Blejka

Dr Blejk vraća se u rodni grad da bi preuzeo očevu kliniku. Osim lekarskog iskustva on je i vrsni istraživač pa često pomaže policiji u rešavanju slučajeva.

 

PINK

05.30         Novo jutro, jutarnji program

11.00         Premijera, emisija

11.15         Ekskluzivno, emisija

11.30         Zadruga uživo, rijaliti program

13.00         Prvi nacionalni dnevnik, informativni program

13.30         Zadruga uživo, rijaliti program

14.55         Nacionalni dnevnik, informativni program

15.30         Praktična žena, emisija

16.30         Zadruga uživo, rijaliti program

18.30         Nacionalni dnevnik

19.30         Zakletva, serija

20.30         Fatalna ljubav, serija

22.00         Zadruga - izbor potrčka i pretres nedelje, rijaliti program

02.00         Zadruga uživo, rijaliti program

NAJAVA

15.30 Praktična žena

Emisija autorke Nataše Pavlović unosi toplinu u porodični život. U svakoj izdanju čućemo korisne savete o lepoti, zdravlju, kući, porodici, hrani i deci.

 

PRVA

06.00             Jutro, jutarnji program

10.00             U ritmu Katara, emisija

10.35             Ekskluziv, emisija

11.00             TV prodaja - Biostile

11.15             Sulejman Veličanstveni, strana igrana serija

13.00             Vesti, informativni program

13.10             150 minuta, emisija

15.35             Od jutra do sutra, domaća serija

17.30             Ekskluziv, emisija

18.00             Vesti, informativni program

18.45             Eksploziv, emisija

19.15             Andrija i Anđelka, domaća serija

20.00             Od jutra do sutra, domaća serija

21.45             Bunar, domaća serija

24.00             Na mestu zločina, emisija

00.30             Popadija, domaća serija

NAJAVA

24.00 Na mestu zločina

Najaktuelniji događaji iz crne hronike, rekonstrukcije, potere, hapšenja kriminalaca. Uvek na licu mesta sa Mašanom Lekićem i njegovom ekipom.

 

B92

08.00         Crtani filmovi

11.45          TV prodaja - Biostile

12.00          Vesti B92

12.30          TV prodaja - Biostile

12.45          Pogrešan čovek, domaća igrana serija

13.45          TV prodaja - Telestar

14.00          Kolo sreće, domaća igrana serija

15.00          Prijatelji, igrana serija

16.00          Vesti B92

16.30          B92 sportski pregled

17.00          Fokus, emisija

17.45          TV Čorba, emisija

18.15          Štoperica, kviz

18.45          Vesti B92

19.00          Aviondžije, domaća igrana serija

19.45          Prijatelji, igrana serija

20.45          Vesti B92

21.00          Pljačka, igrani film

23.15          Vesti B92

23.45          B92 sportski pregled

NAJAVA

21.00 Pljačka

1971. godine, razbojnici su prokopali tunel do trezora banke u jednoj londonskoj ulici i pokrali novac i nakit vredan nekoliko miliona funti.

 

Happy

00.36         Specijal, emisija

02.24         Posle ručka, emisija

04.30         Rano jutro, jutarnji program

05.45         Vesti, informativni program

05.55         Dobro jutro Srbijo, jutarnji program

11.40         TV prodaja - Biostile

11.55         Vesti, informativni program

12.00         Aktuelnosti, emisija

14.30         Telemaster, informativni program

14.50         Posle ručka, emisija

17.20         Telemaster, informativni program

18.19         Naslovna strana, kviz

18.54         Provodadžija, emisija

19.50         Aktuelnosti, emisija

23.00         Provodadžija, emisija

23.55         Glamur, emisija

NAJAVA

19.50 Aktuelnosti

Analize, komentari, stavovi i kritike gorućih svetskih i domaćih pitanja i događaja će vas prikovati za male ekrane i ostaviti bez daha.

 

RTV PANČEVO

07.00         Buđenje uz TV Pančevo

10.15         ComNet mreža

12.15         Makedonski ubavini

14.15         Vojvođanska događanja

16.00         Pančevačko popodne

17.30         Bezbednost na prvom mestu

19.00         Velike vesti

19.30         Bugarske ruže

20.00         Sportsko oko

20.30         TV atelje

21.00         Planinski doktor, serija

22.00         Velike vesti

22.30         Preporučujemo

 

24 KITCHEN

13.00         Džejmijeva čudesna jela…

14.00         Ejsnlijeva hrana za…

15.00         Džejmijev božićni kuvar

16.00         Gurman iz Makaa

16.30         Prijatno

17.00         Rudolfova prva pomoć…

17.30         Rudolfova pekara

18.00         Omiljena jela

19.00         Karsu

19.30         Umetnost ukusa

20.00         Gordon, Đino i Fred…

21.00         Džejmijev božićni kuvar

22.00         Ejsnlijeva hrana za…

 

FOX LIFE

07.35         Šapat duhova

09.15         Buntovnica

10.10         Čikaška hitna pomoć

11.05         Novi Amsterdam

12.00         Gordost i predrasude

14.40         Samohrani roditelji

15.15         Kako sam upoznao…

17.05         Očajne domaćice

19.00         Čikaška hitna pomoć

20.00         Novi Amsterdam

21.00         Bejb: Prase u gradu

22.55         Uvod u anatomiju

23.50         Buntovnica

 

CINEMANIA

08.15         Hajdi, igrani film

10.30         Mumini i zimske čarolije, film

12.20         Najbolji pas, film

14.15         Nepomirljivi, film

16.45         Igra smrti, film

18.55         Udaljeno susedstvo, film

21.00         Zlatna planina, film

23.30         Već mi nedostaješ, film

01.50         Krvavi provod u kući Harkerovih, film

03.40         Fantomsko svetlo, film

 

SUPERSTAR

08.10         Bunar, domaća igrana serija

10.00         Bunar, domaća igrana serija

12.00         Lov na zeleni dijamant, film

13.50         Neuspela mućka, domaći film

15.30         Zgodna mlada, film

17.40         Everest, igrani film

19.50         Klan, domaća igrana serija

21.00         Klan, domaća igrana serija

22.05         Crveno usijanje, film

24.00         Australija, film

 

PRVA PLUS

08.30             Bolnica nade

09.15             Prijatelji, serija

10.00             Kraljev govor, film

12.15             Narkos, serija

13.00             Tate, serija

13.45             Bolnica nade

14.30             Najsmešniji kućni video

15.00             U Americi, film

17.00             Prijatelji, serija

18.00             Narkos, serija

19.00             Most, serija

20.00             Pljačka u Haton Gardenu, film

22.00             Kartel, film

 

FOX MOVIES

00.20         Vrana

02.20         300. Bitka kod Termopila

06.00         Majk i Moli, serija

06.45         Seks i grad 2, film

09.30         Glupan i tupan, film

11.40         Vegas za dvoje

13.30         Nebesko kraljevstvo

16.10         Tri pametnjakovića

17.50         A kad brak nije lak

20.05         Majk i Moli, serija

21.00         xXx, igrani film

23.30         Šindlerova lista

 

 

Komentari (0)

Loading