Novi Sad
Foto: Alo/Foto: Alo.rs/Vesna Bilić

Šesnaestogodišnji, učenik jedne srednje škole, primljen je danas u Univerzitetski klinički centar u Beogradu sa povredama glave, nakon što ga je napala grupa od tri NN lica.

Kako Telegraf.rs saznaje, jeziv napad dogodio se danas u prostorijama škole koju tinejdžer pohađa, a napala su ga trojica maloletnih dečaka koji se tu ne školuju.

Napad se dogodio tokom prepodnevne smene, a sve se odigralo van vidokruga nastavnika. Napadači su, kako se sumnja, ušli u objekat bez dozvole i fizički nasrnuli na tinejdžera, udarajući ga, kako je naveo, čekićem po glavi.

Učeniku je ukazana lekarska pomoć u Urgentnom centru, a za sada nije poznat stepen njegovih povreda.

Policija intenzivno radi na identifikaciji napadača i utvrđivanju motiva ovog jezivog napada.

Istraga je u toku koja bi trebalo da rasvetli sve okolnosti ovog događaja.

(Alo/Telegraf.rs)

BONUS VIDEO: 

 

@dosije.192 Zgrada u Rakovici u kojoj su stradale majka i ćerka #dosije #192 #dosije192 #beograd ♬ original sound - Dosije 192

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Tagovi

Komentari (0)

Loading