Vesna i Ilda
Foto: Alo/Filip Petrović

Muzičke dive Vesna Zmijanac i Ilda Šaulić nastupile su proteklog vikenda u restoranima “Dva jelena” i u “Sportu” gde su napravile atmosferu za nezaborav.

Vesna i Ilda napunile su oba restorana u kojima su gosti uživali do jutarnjih časova uz kvalitetnu muziku. Pevačice su oborile sve rekorde dobrog provoda zbog čega su “Dva jelena” i “Sport” nezvanično proglašeni za najbolja mesta za provod u Beogradu.

Dobar provod gosti su nagradili velikim bakšišima na kojima nisu štedeli. Vesna je oduševila hitovima “Nevera moja”, “Svatovi”, “Kazni me, kazni” i drugim.

Ilda je, s druge strane, pevala hitove svog pokojnog oca Šabana Šaulića, ali i svoje “Stani dušo da te ispratim”, “Hvala ti za ljubav” i mnoge druge.

BONUS VIDEO: 

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading