Vučić se u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike danas sastao sa predstavnicima stranke Pokret snaga Srbije - BK.
Iz ove stranke na konsultacijama su bili predsednik stranke Dragomir J. Karić i osnivač te stranke Bogoljub Karić sa saradnicima.
Predsednik Vučić počeo je konsultacije sa predstavnicima stranaka 3. aprila, a do sada se sastao sa predstavnicima Pokreta socijalista, Saveza vojvođanskih Mađara, Stranke pravde i pomirenja, Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije - Solidarnost i pravda (PUPS) i Mi - glas iz naroda.
Podsetimo, Vučić će potom prisustvovati ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd.
Vučić je održao konsultacije i sa predstavnicima Socijaldemokratske patrije Srbije, Socijalističke partije Srbiije, Demokratskog saveza Hrvata u Vojvodini, sa predstavnicima Srpske napredne stranke, Udruženih sindikata Srbije Sloga, Jedinstvene Srbije, Zeleni Srbije, Ruske stranke, Narodne stranke, Alternative za promene i Ujedinjene seljačke stranke.
Teme konsultacije su vanredni parlamentarni izbori i postupanje Srbije u složenim međunarodnim okolnostima na bezbednosnom i energetskom planu.
BONUS VIDEO
Komentari (26)