PROGRAMSKA ŠEMA za 4. decembar
Foto: Shutterstock

RTS1

06.05         Jutarnji program

08.00         Jutarnji dnevnik

09.00         Vesti, informativni program

09.05         Šarenica, zabavni program

11.00         Znanje imanje, emisija

12.00         Dnevnik

12.15         Moja lepa Srbija, dok. program

12.45         SAT, emisija

13.30         RTS ordinacija

14.45         Kuhinja moga kraja, emisija

15.54         Fudbal: SP: 1d-2c

18.00         Gastronomad, emisija

18.27         Sasvim prirodno, emisija

19.00         Slagalica, kviz

19.30         Dnevnik

19.57         Fudbal: SP: 1c-2d

21.55         Biser pustinje, sportski program

23.10         Lutkice, serija

23.55         Dnevnik

00.15         Velika iluzija, filmski program

NAJAVA

23.10 Lutkice

Junak serije je dvadesetsedmogodišnji Moskovljanin Andrej koji vodi agenciju za odnose sa javnošću, a svoj uspeh i lagodan život duguje ženama.

 

RTS2

08.30         NTC kviz

09.20         Školski program

09.40         Program za decu

10.00         E-TV, dok. program

10.25         Moja lepa Srbija, dok. program

10.50         Dokumentarni program

12.00         Od zlata jabuka, dok. program

12.30         Kulturako aresipe

13.15         Opšteobrazovni program

14.50         Edu Global, emisija

15.20         Mira Adanja Polak - Ekskluzivno

15.50         Tri boje zvuka, muz. program

16.25         Čovek nije tica, film

17.50         Bokseri idu u raj, film

19.35         Rafal u nebo, film

21.00         Muzički program

22.00         Normalni ljudi, serija

23.00         Apropop, emisija

23.30         Saputnik, film

NAJAVA

15.50 Tri boje zvuka

Pored brojnih muzičara iz Srbije i regiona u emisiji će se upoznati i rad inostranih umetnika i videti njihove nastupe u studiju RTS-a.

 

PINK

05.30         Novo vikend jutro, jutarnji program

13.00         Prvi nacionalni dnevnik, informativni program

13.30         Premijera vikend specijal, emisija

14.55         Nacionalni dnevnik, informativni program

15.30         Premijera vikend specijal ,emisija

18.30         Nacionalni dnevnik, informativni program

19.30         Zakletva, strana igrana serija

20.15         Fatalna ljubav, strana igrana serija

21.00         Hit tvit, politička emisija

23.00         Zadruga - izbacivanje, rijaliti program

NAJAVA

21.00 Hit tvit

Voditeljka Verica Bradić sa svojim gostima i pratiocima na društvenim mrežama i večeras bira najvažniju objavu nedelje na Tviteru, Fejsbuku i Jutjubu.

 

PRVA

07.55          Jutro, jutarnji program

12.00          U ritmu Katara, emisija

12.30          Srećna Srbija, emisija

13.30          Nikad nije kasno, muzička emisija

16.00          Urgentni centar, domaća igrana serija

17.00          Od jutra do sutra, domaća igrana serija

18.00          Vesti, informativni program

18.45          Eksploziv - specijal, emisija

20.00          Od jutra do sutra, domaća igrana serija

21.00          Nikad nije kasno, muzička emisija

23.40          Bunar, domaća igrana serija

01.30          Na mestu zločina, emisija

02.00          Nećete verovati, emisija

NAJAVA

21.00 Nikad nije kasno

Šansa za novi početak data je pevačima amaterima koji su rešili da u poznim godinama stanu na veliku scenu i ostvare neispunjene snove.

 

B92

08.00         Plodno i rodno, emisija

09.30         Štoperica, kviz

10.00         Kolo sreće, domaća igrana serija

11.00         Osvrt, emisija

11.30         Kolo sreće, domaća igrana serija

12.30         TV prodaja - Biostile

12.45         Zna se ko je prvi, kviz

13.30         Soba, igrani film

16.00         Vesti B92

16.30         Auto-moto šou

17.15         Osvrt, emisija

18.00         Aviondžije, domaća igrana serija

18.30         Zna se ko je prvi, kviz

19.00         Vratiće se rode, domaća igrana serija

21.15         Ubij ih nežno, igrani film

23.30         Loš Samarićanin, igrani film

02.00         Pogrešan čovek, domaća igrana serija

NAJAVA

18.00 Aviondžije

Sitkom prati avanture stjuarta i pilota imaginarne avio-kompanije. Svaka epizoda je let u novi grad na kojem se posada susreće sa ludim putnicima.

 

STB

07.00         Vesti

07.30         Karađorđevići

08.10         Telešop

09.00         Dok. program

10.00         Jutro na kvadrat

13.10         Stil

13.30         Dinastija Karađorđević

14.10         Moja polisa

15.00         Filmski program

17.00         Srce kroz ravnicu

18.00         Beograd za početnike

18.30         Portret plus

19.00         Vesti

19.10         Lady of Wine

19.40         Dok. program

20.00         Agape

21.00         Vesti u 9

21.30         Dok. program

22.00         Biljana za vas

23.05         Srbi širom sveta

24.00         Noćni program

 

RTV1

08.14         Prijatelji zauvek

09.10         Dečji program

10.00         Brazde, emisija

11.00         Dok. program

12.07         Dodati život godinama

12.32         Starogradski biseri II

13.00         Moja priča

13.30         Muz. program

14.30         Tri note, zab. program

15.00         Zabavni program

16.30         Čari ribolova

17.00         TV dnevnik

17.25         Svet oko nas, inf. program

17.50         Muz. program

19.00         Graditelji Novog Sada

19.30         TV dnevnik

20.05         Šest načina da se umre, film

22.00         Vojvođanski dnevnik

22.35         Sportska hronika

23.00         Poslednja zastava, film

00.59         Moja priča, zabavni program

NAJAVA

16.30 Čari ribolova

Uz pomoć ljubitelja ribolova, autori otkrivaju zašto je nastala izreka „najgori dan proveden na pecanju bolji od najboljeg dana života bez pecanja“ i ostale.

 

RTV Pančevo

08.00         Po vašem izboru

10.15         Boemska rapsodija

10.45         Inforom

11.15         Agroinfo

12.00         Lice nacije

13.00         Žene iz mog sokaka

14.00         Sportske igre mladih

14.30         TV atelje

15.00         TV prodaja - Biostile

16.00         Velike vesti

16.30         Film

18.00         Kroz vihor vremena

19.00         Velike vesti

19.30         Zvezda ili Partizan

20.00         TV prodaja - Biostile

21.00         Crno siroče, serija

22.00         Velike vesti

22.30         Stabilokratija

23.30         Srcem kroz ravnicu

 

Happy

04.30         Rano jutro, jutarnji program

07.00         Bolja zemlja, emisija

08.00         Vikend jutro, jutarnji program

11.40         TV prodaja - Biostile

11.55         Vesti, informativni program

12.00         Provodadžija, emisija

13.00         Prelo u našem sokaku, emisija

15.04         Posle ručka, emisija

17.20         Telemaster, informativni program

18.18         Naslovna strana, kviz

18.59         Samac u braku, serija

19.50         Aktuelnosti, emisija

23.00         Ćirilica, emisija

 

SUPERSTAR

06.30         Bunar, domaća igrana serija

07.25         Bunar, domaća igrana serija

08.20         Mali Budo, domaći igrani film

10.05         Hotel Beograd, domaći igrani film

12.00         Neboder, strani igrani film

13.50         Razjarenost, strani igrani film

15.45         Dži Aj Džo: Odmazda, strani igrani film

17.45         Zemljotres u San Andreasu, strani film

20.00         Bunar, domaća igrana serija

21.00         Bunar, domaća igrana serija

22.00         Forest Gamp, strani igrani film

00.20         Vulkan, strani igrani film

NAJAVA

17.45 Zemljotres u San Andreasu

Zbog greške iz prošlosti, niko neće slušati upozorenje seizmologa o potresu koji će odvojiti LA od kopna.

 

Prva Plus

08.30         Tate, serija

09.15         Narkos, serija

10.15         Prijatelji, serija

13.00         Najsmešniji kućni video

13.35         Most, serija

15.30         Najsmešniji kućni video

16.00         U Americi, igrani film

18.00         Tajni život pčela, film

20.00         Opasan čovek, igrani film

22.00         Slatka Virdžinija, igrani film

00.15         Danas umireš, film

 

Red TV

09.45         Whatzuuuuup

10.00         Gospodin Dids, film

11.36         Rap & Roll

11.57         U vreme leptira, film

13.25         Agencija za SIS

13.46         Whatzuuuuup

14.01         Sutra kada je rat započeo, film

15.41         Otkačena nauka, film

17.30         Omiljeni par, film

19.09         Rap&Roll

20.00         Pitam za druga

23.00         Meksikanac, film

00.58         Sexy saveta

 

RTS3

16.01         Umreti mlad

16.52         37. Beogradski džez festival

17.40         Zemlja žena

18.35         Gradske priče

19.02         Put svile i ostala čuda

19.30         Dnevnik 2 na znakovnom jeziku

20.05         Potištenost

21.55         Tajne Jadrana

22.21         Nečista krv, domaća igrana serija

23.10         Naša istorijska avangarda

23.40         Andrić ili - ili Andrić

 

24 kitchen

12.00         Džon Torod

13.00         Rik Stajn

14.05         Destinacija

15.05         Džejmi: Zajedno za Božić

16.05         Ultimativni kurs kuvanja GR

17.00         Tetka Kaćine tajne

18.00         Rudolfova pekara

19.00         Hestonova riblja gozba

20.00         Džon i Lisa

21.00         Putuj, kuvaj, ponovi

22.00         Džejmijeva čudesna jela iz jednog tiganja

23.00         Rik Stajn

 

Cinemania

07.50         Sa vrha sveta, film

09.40         Hajdi, igrani film

12.00         Čovek zakona, igrani film

14.05         Najbolji pas, igrani film

16.00         Janošik, igrani film

18.50         Igra smrti, igrani film

21.00         Već mi nedostaješ, film

23.20         Danas umireš, igrani film

01.20         Fantomsko svetlo, film

03.30         Neoboriv dokaz, igrani film

 

N. Geographic

10.45         Sekunde do katastrofe

11.05         Isušivanje okeana

12.00         Istraživanje okeanskih...

13.00         Napuštene građevine

14.00         Megaproizvodnja

15.05         Avionske nesreće

16.00         Drugi svetski rat

17.00         Istorija

18.00         Isušivanje okeana

20.00         Kolosalne mašine

21.00         Tutankamonovo blago

22.00         Izgubljena blaga Egipta

 

Discovery

10.00         Lovac na starine

11.00         Odbačeno i zatrpano

12.00         Zaboravljeni prtljag...

14.00         Lovac na starine

15.00         Spasavanje starih...

16.00         Trgovci automobilima

18.00         Kako to rade

19.00         Milionski automobili

20.00         Zlatna groznica

21.00         Stogodišnjica kralja Tutankamona

23.00         Aljaska

24.00         Opasan lov

 

Fox Movies

00.20         Besmrtnici, film

02.30         Specijalna jedinica 2

06.00         Pustolovine K9: Božićna priča

07.35         DUFF - Dežurna neugledna drugarica

09.25         Betmen i Robin

11.45         Sobarica i senator

13.40         Roboti, film

15.25         Uhvati ritam 2

17.20         Čudesni Spajdermen 2

20.00         Bez obaveza, igrani film

22.05         Bezgranično, igrani film

 

Fox Life

06.00         Dinastija, serija

07.35         Dinastija, serija

08.30         Čikago u plamenu

09.25         Čikago u plamenu

10.15         Uvod u anatomiju

11.10         Uvod u anatomiju

12.05         Igra sudbine, film

13.55         Američka domaćica

14.20         Dr Haus

15.15         Dr Haus

16.10         Majka, serija

17.05         Majka, serija

18.00         Bejb

20.00         Jadnici

23.20         Uvod u anatomiju

 

ARENA PREMIUM 1

10.30         NBA: Njujork - Dalas

12.30         Fudbal: Svetsko prvenstvo: Osmina finala 1

14.45         Arena studio, emisija

16.00         Fudbal: Svetsko prvenstvo: Osmina finala 3

18.00         Soccer šampion, kviz

18.45         Arena studio, emisija

20.00         Fudbal: Svetsko prvenstvo: Osmina finala 4

22.00         Arena studio, emisija

23.00         Hat Trick, emisija

23.15         NBA daily, emisija

23.30         NBA action, emisija

24.00         NBA: Bruklin - Boston

02.30         Košarka: Španska liga - Real Madrid - Valensija

 

ARENA PREMIUM 2

10.30         Košarka: ABA liga: Mega Mis - Borac

12.15         NBA daily, emisija

12.30         Košarka: VTB liga: UNICS - CSKA

14.30         NBA: Njujork - Dalas

16.30         NBA action, emisija

17.00         Košarka: ABA liga: SC Derby - CZ MTS

19.00         Košarka: ABA liga: Partizan MB - Budućnost VOLI

21.00         NBA action, emisija

21.30         NBA: Nju Orleans - Denver

24.00         Fudbal: SP: Osmina finala 3

02.00         Fudbal: SP: Osmina finala 4

04.00         Fudbal: SP: Osmina finala 1

 

Eurosport 1

08.00         Atletika: Senior, Valensija, maraton

10.45         Skijaško trčanje: SK, žene

12.00         Biatlon: SK, muškarci

13.00         Skijaško trčanje: SK, muškarci

14.15         Biatlon: SK, žene

15.00         Snuker: Open Škotske, finale

17.00         Biatlon: SK, muškarci

17.45         Alpsko skijanje: SK, m. i ž.

20.30         Snuker: Open Škotske, finale

 

Komentari (0)

Loading