U TOKU JE UDAR NA CENTRE OD KOJIH ZAVISE HILJADE KORISNIKA SOCIJALNIH DAVANJA! Zna se šta je uzdrmalo kavez Kurtiju, želi da se sveti preko srpkog naroda! (VIDEO)
Kurtijevi policajci upali su jutros oko 9 sati u zgradu Centra za socijalni rad koji se nalazi u Severnoj Mitrovici i od zaposlenih tražili da napuste svoja radna mesta.
- U ovom trenutku zaposleni čekaju da im se dozvoli da iznesu svoje lične stvari - prenosi Kosovo online.
U samim prostorijama osim pripadnika takozvane kosovske policije nalaze se i trojica predstavnika Euleksa.
Prema saznanjima pripadnici Kosovske policije upali su i u Centar za socijalni rad u Leposaviću, kao i u Zvečanu.
Kurti je ocigledno nervozan zbog gubitka izbora i sada hoće da se sveti preko srpskog naroda.
Priština je i u ovoj godini nastavila protivpravno zatvaranje srpskih institucija u AP KiM dodatno otežavajući položaj Srba u pokrajini, a 15. januara zatvoreno je oko 35 srpskih institucija južno od Ibra, među kojima su privremeni organi, opštine, centri za socijalni rad i poslovnice Pošte Srbije.
(Alo, Tanjug, Kosovo online)
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)