Krstinja i Nina
Foto: Alo/Foto: Alo/ilustracija

Poznati crnogorski voditelj Božo Dobriša osvrnuo se na ovogodišnji Montesong, ali i na skandal koji se dogodio nakon samog festivala kada je učesnica Krstinja Todorović javno potkačila članicu žirija i koleginicu, Ninu Živić. 

Tenzija u regionu se ne smiruje, a iako ističe da je zadovoljan ovogodišnjim izborom, Dobriša ističe da je u način glasanja Nine Živić upletena ljubomora prema koleginici. 

- Montesong je ove godine bio na visini zadatka. Svi su prezadovoljni ovogodišnjom predstavniciom. Ove godine je zaslužena pobeda. Najbolja je bila Tamara od samog starta. Jedina moja zamerka ove godine je to što su izostala jača imena koja su regionalno poznata. Ove godine nije bilo zvezda u trci za predstavnika, tako da su svi bili u igri, tipa Sergej Ćetkovic. Eto da ih motivišemo za narednu godinu - naveo je voditelj i dodao:

"Nina je kaznila Krstinju" 

- Nina je ljubomorna na Krstinju zbog Granda, jer je pre 15 godina pokušala u Grandu i tražila regionalnu popularnost, ali je nakon samo jedne emisije nestala. Krstinja se ipak uspela zadržati i u toku takmičenja je pridobila simpatije regiona. Nina je ljubomorna na Krstinju zbog Grand produkcije. Ovako ju je kaznila! - rekao je Božo za Alo.

"Pokazala si koliko si sujetna"

Podsetimo, pevačica Nina Žižić našla se u centru skandala nakon sinoćnjeg Montesonga kada ju je javno nekadašnja "Zvezda Granda", Krstinja Todorović isprozivala zbog poena, ali i zbog falševa na prošlogodišnjem nastupu na Evroviziji.

- Do večeras si imala moje duboko poštovanje, prvenstveno kao starija koleginica, zanemarila sam ti čak i one falševe na Evroviziji, ali si večeras pokazala koliko si zapravo sujetna. Neka ti je na čast glasanje - napisala je Kristinja između ostalog.

Nina Žižić je prošle godine predstavljala Crnu Goru na Evroviziji u Švajcarskoj sa pesmom "Dobrodošli" i nije se plasirala u finale.

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading