Nadmašiće ovaj skup stranačku pripadnost i neće biti važno ko ga organizuje, jer će okupiuti građane kojima je Srbija u srcu.
Tri dana pešačenja
Građani iz raznih delova Srbije pešače već tri dana, a iz Beograda će sa velikog skupa "Srbija, jedna porodica" poslati poruku mira i ljubavi.
Kolona krenula ka Zemunu
Građani su iz Batajnice krenuli za Zemun, odakle će se uputiti ka Narodnoj skupštini.
Veličanstveni doček u Batajnici
Kolona građana koji su krenuli iz Novog Sada, Rume i Sremske Moitrovice na veliki skup u Beogradu stigla je do Batajnice.
Usput, oni pevaju patriotske pesme, Sunce im ne smeta a u srcu imaju samo Srbiju. Građani su ih dočekali u velikom broju, a ponudili su im pogaču i so što je stari srpski običaj.
Kolona će iz Batajnice nastaviti ka Zemunu, a konačna stanica je Beograd.
Podsećamo, oni su se uputili na veliki skup ispred Skupštine Srbije. Glavni deo programa počinje od 18 časova.
Komentari (0)