Građani protiv blokada
Foto: Printscreen/Printscreen

- Ja sam iz Nemačke došla, živim sada 4 godine ovde u Srbiji. Ja sam Beograđanka - rekla je on.

Došla je da podži skup građana protiv blokade, jer kako ističe treba "narod da se slaže" i da ne nasilje.

Ona je istakla iako 55 godina nije živela ovde, da voli svoju zemlju i državu.

Pozvala je sve na mir i jedinstvo.

- Ima dosta nemira, zašto da se svađamo jedan protiv drugih, zašto deca da nam se ne slažu? Volim svoju zemlju i svoju državu - rekla je gospođa na skupu protiv blokada održanom u opštini Merošina.

Podsetimo,  cela Srbija juče je ustala na noge. Građani protiv blokada okupili su se u 140 mesta širom naše zemlje.

U mestima širom Srbije sinoć su održana okupljanja građana koji se protive blokadama sa kojih je, kao i na prethodnm skupovima, poručeno da blokade ometaju svakodnevno funkcionisanje i da građani žele normalan život.

Narod želi mir, stabilnost i slobodu kretanja, da građani mogu slobodno da žive i rade, da deca idu u školu, a studenti slobodno da studiraju. 

Snažne poruke građana koje su juče odjeknule Srbijom na skupovima protiv blokada možete pogledati u našoj posebnoj vesti OVDE.

BONUS VIDEO

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (16)

Loading
Lana

14.09.2025 17:10

Širimo ljubav a ne mrznju , volimo našu Srbiju najviše na svetu.

Stana

14.09.2025 17:10

Svaka čast za gospođu pravi primer patriote

Aco

14.09.2025 17:24

Ovo je pravi pokazatelj sta nas narod zapravo zeli

Olja

14.09.2025 17:48

Sta ce covek lepše od ovoga. Vratiti se u svoju zemlju.

Milos

14.09.2025 18:01

Vracaju se nasi ljudi da brane svoju Srbiju!

Sale

14.09.2025 19:59

Životno iskustvo najbolje govori: lažne blokade nikome ne donose dobro, a prava snaga je u jedinstvu sa svojom zemljom.

Mira

14.09.2025 20:00

Posle decenija u inostranstvu, srce je vratilo u otadžbinu – da stane uz svoj narod i protiv blokada koje ruše Srbiju.

Maja

14.09.2025 20:01

Svi koji vole svoju državu će biti na strani onih koji se bore protiv blokada.

Sim

14.09.2025 20:41

Nakon 55 godina,i sa nemačkom penzijom lako je "pametovati"

Vanja

14.09.2025 21:02

Svoja zemlja treba da se voli i postuje.Svaka cast gospodji!