U požaru koji je danas izbio u kući u banjalučkom naselju Lauš smrtno je stradalo jedno dete, prema nezvaničnim informacijama dečak, dok je drugo zadobilo teške povrede.
Prema rečima komšija, požar se dogodio u kući u kojoj stanuju podstanari. Navode da se nedavno u taj objekat doselilo više osoba. Nezvanično, vatra je izbila u sobi stana u kojem je živela majka sa decom.
„Viđao sam više ljudi, uglavnom mlađih, bilo je i starijih, ali mlađi su češće boravili. Možda su i iz Srbije, ne znam“, rekao je jedan od komšija.
Drugi svedok dodaje: „Prošao sam, čujem da neko vrišti i vidim dim. Kasnije sam čuo da se nešto desilo i da je dete stradalo.“
Meštani navode da se u toj kući podstanari često menjaju i da policija često dolazi. „Videla sam da iznose neko dete, šta se tačno desilo ne znam“, rekla je jedna komšinica.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)