Saobraćajna nesreća
Foto: Alo/Foto: Alo/ilustracija

Vozač automobila marke BMW, iz još uvek neutvrđenih razloga, izgubio je kontrolu nad vozilom i silovito udario u betonsku banderu.

– Još smo u šoku. Probio je betonski zid, razvalio ogradu i banderu od siline udara pomerio dva metra. Čuli smo da je nešto puklo kao bomba, a kada smo izašli napolje, zatekao nas je horor – rekao je jedan od očevidaca za ageniju RINA.

Kako nezvanično saznajemo, vozač se nakon sudara udaljio sa lica mesta i trenutno je u bekstvu, dok policija intenzivno radi na njegovom identifikovanju i pronalasku.

Na sreću, u trenutku nesreće na trotoaru nije bilo pešaka, pa je izbegnuta tragedija većih razmera. Pripadnici saobraćajne policije su izvršili uviđaj, a dalja istraga će utvrditi sve okolnosti pod kojima je došlo do ovog incidenta.

BONUS VIDEO

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading