PREOKRET "STARE DAME" Juventus gubio, pa slavio u finišu protiv Sasuola
Printscreen

Fudbaleri Juventusa pobedili su ekipu Sasuola rezultatom 1:2 i to na gostujućem terenu.

U 39. minutu domaći tim je poveo sa 1:0 golom Raspadorija, ali je Dibala u finišu prvog dela izjednačio rezultat na 1:1.

U drugom poluvremenu Kin je u 88. minutu doneo pobedu Juventusu od 2:1.

STAO NA SRBINOVU STRANU! Trener Juventusa zbog Vlahovića ušao u klinč sa novinarima

Ovom pobedom, torinski tim je potvrdio ostanak na četvrtoj poziciji i ima 66 bodova, osam više od Rome i praktično je osigurala Ligu Šampiona, a Sasuolo je na 10. mestu sa 46 bodova.

Srpski reprezentativci bili su rezerve – Dušan Vlahović je za pobednika u igru ušao u 55. minutu, a Đuričić je u 79. pojačao zeleno-crne.

U narednom kolu Juventus u nedelju prvog maja dočekuje Veneciju, a Sasulo će na stadionu „Dijego Armando Maradona“ gostovati Napoliju dan ranije.