SRBIN ČOVEK ODLUKE! Tadić golom rešio utakmicu u Roterdamu, Ajaks ne ispušta prvo mesto! (VIDEO)

Fudbaleri Ajaksa savladali su ekipu Sparte u Roterdamu sa 1:0. Jedini pogodak delo je kapitena naše reprezentacije Dušana Tadića.

NESTVARNO! U 82. MINUTU OSTAO BEZ MILIONA! Uložio 180 dinara, pogodio nerealne parove, a onda je usledio šok! (FOTO)

Pomučili su se "kopljanici" kako bi došli do nova tri boda i ostali na prvom mestu Eredivizije. Oslabljeni neigranjem najboljeg strelca Sebastijana Halera gosti iz Amsterdama drhtali su u poslednjih nekoliko minuta kako ne bi primili gol i ostali bez trijumfa.

Momenat odluke desio se u 36. minutu kada je Tadić pogodio mrežu rivala. Ispostavilo se da je hitac Srbina bio jedini na meču.

Ajaksu je ovo bio 10 trijumf u sezoni i trenutno su prvi na tabeli, ali im je za petama PSV koji ima meč manje, kao i Fejenord koji ukoliko trijumfuje na svoja dva meča zaostatka postaće novi lider.