ZVEZDA DEMOLIRALA TSC Moćni crveno-beli, Ivanićev het-trik za korak bliže šampionskoj tituli
FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su pobedili ekipu TSC-a sa čak 4:0 golovima Mirka Ivanića koji je postigao het-trik, a u strelce se upisao i Ben u 72. minutu.

Identičan rezultat kao i u četvrtfinalu Kupa Srbije, a još jednu slabu partiju, kao i u pomenutom meču, je pružio Ifet Đakovac.

Vezista TSC-a doduše nije skrivio penal i dobio crveni karton kao u kupu, ali je imao pomračenje od nekoliko minuta tokom kog je dobio žuti, a potom ga je i lako iz igre izbacio Aleksandar Katai što je bilo ključno za prvi Zvezdin gol koji je postigao Mirko Ivanić.

Međutim, igra Zvezde nije bila na istom nivou nakon gola iz 16. minuta. Štaviše, TSC je bio bolji u pojedinim delovima meča. Boljka domaće ekipe je bila u tome što je jedini raspoložen za igru u polju bio Mihajlo Banjac. Često su njegovi centaršutevi ostali neispraćeni, dok udarci veziste nizu predstavljali veliku opasnost po gol Milana Borjana.

Tako sve do 64. minuta kada Zvezda pravi zakoret za 180 i doslovno razbija protivnika. Ponovo se u strelce upisao Mirko Ivanić na asistenciju Gelora Kange, a samo tri minuta kasnije i do het-trika u verovatno i najlepšem potezu meča.

Mogao je Ivanić i do četvrtog gola, trećeg u samo osam minuta, ali je njegov pokušaj glavom odbranio Dejan Filipović. Loptu je uspeo da odbije samo ispred sebe, a na nju je naleteo Ben i lako je smestio u mrežu postavivši konačan rezultat ovog meča.

TSC-Crvena zvezda (0:4)

Stadion: TSC Arena (Bačka Topola)

Sudija: Miloš Milanović (Ćuprija)

TSC: Filipović, Varga, Ćalušić, Stojković, Vukić, Banjac, Antonić, Stanojev, Đakovac, Ratkov, Boćkaj

Crvena zvezda: Borjan, Gajić, Pankov, Dragović, Eraković, Sanogo, Kanga, Ivanić, Ben, Katai, Pavkov

Drugo poluvreme:

83. minut - Trostruka izmena u Zvezdi. Pavkov, Sanogo i Katai idu van terena, a ulaze Stanković, Krstičić i Motika.

72. minut - GOOL! Ben za ubedljivu prednost gostiju! Probao je Ivanić glavom, odbranio je Filipović, ali tu je bio Ben, koji je lagano uputio loptu u mrežu

67. minut - GOOOL! Crveno-beli vode sa 3:0! Totalni potop TSC-a!Kakva partija Mirka Ivanića!

64. minut - Goool! Ponovo Mirko Ivanić za 2:0!

52. minut - Pokušao je sada Katai iz prve, bila je teška situacija, ambiciozan pokušaj, ali daleko od gola Filipovića.

49. minut -Pokušao je Bočkaj sa distance. Ponovo ta lopta ide posred gola Crvene zvezde, bez problema brani Borjan.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Prvo poluvreme:

45. minut - Centrira sada Banjac sa levog boka. Išao je Borjan na tu loptu i bez problema je uhvatio. Zvezda drži utakmicu pod kontrolom.

35. minut - Sjajni Mihajlo Banjac, jedan od retkih koji je na visini zadatka u ekipi TSC-a, snažan šut je uputio ka golu Zvezde, tačnije po sredini. ali to nije zbunilo Borjana

31. minut - Ofanzivniji crveno-beli posle pogotka, jure ga golu TSC-a

28. minut - Katai za Kangu, ali kao da nije imao dovoljno snage u tom udarcu Gabonac

22. minut - Ponovo je napravio višak Mihajlo Banjac, odlično se na levom boku oslobodio Gajića, oštro centrirao, ali ponovo kasni Vukić.

16. minut - Vodi Zvezda, Mirko Ivanić! Odlično je probio po levom boku Aleksandar Katai, dobro se kretao i vezista iz Bačkog Jarka.

14. minut - Đakonjac dobija žuti karton

12. minut - Banjac je najažurniji na polovini crveno-belih, ali nije ugrozio gol Borjana

9. minut - Ivanić pravi grešku u predaji lopte, Banjac to koristi i šutira iz daljine, ali bez opasnosti po gol Crvene zvezde

6. minut - Prvu priliku za crveno-bele imao je Milan Pavkov, ali šutirao je pravo u Filipovića

1. minut - Utakmica je počela!

15.30 - Dobrodošli na blog našeg sajta posvećen utakmici drugog kola plej-ofa Superlige Srbije između TSC-a iz Bačke Topole i Crvene zvezde. Uz alo.rs pratite najnovija dešavanja iz Bačke Topole.