Radomir Marinković Taki
Foto: Privatna arhiva/Alo

Mića je istakao da Taki sve radi zarad ličnog cilja i interesa, a to je medijska popularnost o koju se "grebe" preko leđa svoje ćerke Maje. Pevač je, takođe, otkrio Takija da se u javnosti, samo zarad pompe, diči tuđim novcem i skupocenim automobilima, te da je sramotno to što polno opšti s drugaricama svoje ćerke.

- Mića je jedan običan šljam! On je mnoge devojke uništio u "Zadruzi", Minu Vrbaški je naterao da prizna strašne stvari! Pa, gledajte šta tamo radi devojkama, kako se ponaša odvratno prema njima! Utripovao je da je mnogo bitan, a ustvari je jedan običan domar koji menja baterije u "Zadruzi" - počeo je svoje izlaganje vidno izrevoltirani Taki.

Radomir Marinković Taki

Dejan Briza

 

- On je kivan jer Maja Marinković nije ušla preko njega u "Zadrugu", a najveća je zvezda! A svi ti Mićini krševi su nebitni! Sve to što je on uveo, ja sam to posle uhvatio i j*bao! On kaže:"Taki j*be Majine drugarice", nije tačno. Maja ima tri drugarice sa kojima ja nemam ništa, a sve ostale su Majine rijaliti poznanice. To je moja stvar s kim ja živim i šta ja radim - pravda se on.

Na Mićinu konstataciju da se on i njegova ćerka sada, kada je ona zaradila novac u rijalitiju, rasipaju s naručivanjem brda skupocene garderobe, kozmetike, nakita i drugih potrepština, a da to nije bio slučaj kada je prvi put učestvovala, Taki kaže:

- Setimo se kada je Maja ušla u drugu sezonu "Zadruge", Stanija joj je rekla:"Maki, ti si ovde obukla celu Zadrugu". Tada je moja Maja ušla s 25 džakova stvari, ako se sećate. Sećamo se kako je dobijala zlatne lance od dede, setimo se i čuvenog rođendana sa 16 torti... Sve je to ekranizovano! Džip od 200.000 evra je u vlasništvu mog dugogodišnjeg prijatelja, koji je rekao da kraljica mora da, kada izađe, da se voza u najboljem autu. A što se tiče džipa koji sam Maji pazario, videla ga je, prelep je... Ali, pošto još uvek nema vozačku, rekla je:"Zašto da uložimo 15.000 evra i da nam stoji, da nam propada, kad još nemam položeno?" - rekao je on.

Taki i Maja

Alo

 

Budući da je Mića noćas u "Narod pita" izjavio da za Takija niko nije čuo pre Majinog ulaska u "Zadrugu", Marinković je rešio da mu osveži pamćenje i stavi do znanja koliko je, zapravo, imućan.

- Meni je moj otac ostavio toliko nasledstvo da ni moje čukun unuče neće morati da radi. Za mene niko nije čuo?! Taki je dugogodišnji član KUD "Krsmanac", radio u noćnim klubovima, bio fudbaler Rada, igrao u Švedskoj... Za Takija se zna u gradu, svi se klanjaju kad ja ulazim u klub, idem u glavni separe i pijem Dom Perinjon svaku noć! A Mića vam je jedan običan klošar koji spava u "Zadruzi" na klupi, a ja sutra tamo mogu da uđem i da imam apartman, to vam je razlika između nas dvojice. Ja se žrtvujem za svoje dete, a gde su njihova deca? Po belom svetu! Deda nam je toliko bogatstvo ostavio da sad unajmljujem dva radnika dnevno preko Omladinske zadruge, samo da nam broje pare! Od 7 ujutro do 15h popodne broje, imaju i topli obrok, smeštaj, pa i cigarete... Samo da prebacuju pare s gomile na gomilu - ispričao je Taki za Pink.rs.

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (1)

Loading
Cile

16.07.2023 12:08

I to ružni domar koni nesme u rodno mesto da ode