U opozicionim medijima, ali i na društvenim mrežama kao bomba odjeknula je "vest" kako policija tuče pendrekom "jadnu ženu" u Kralja Milana tokom jučerašnjih nemira. Kao oparene odmah su skočile glumice Sloboda Mićalović, Jelisaveta Orašanin, Anđelka Prpić, kao i bivša manekenka/influenserka Marija Tarlać.

- Krvnik iskrivio pendrek o leđa ove gospođe u odbranu najvećih izdajnika i lopova u istoriji ove zemlje - napisala je Prpić na Instagramu.

Istini za volju, ako posmatrate fotografiju koja se proširila kao požar istrgnutu iz konteksta, ona zaista deluje strašno. Ipak, ako istražite malo bolje i pogledate ceo snimak, videćete šta je prava istina: pomenuta žena u ruci drži veliku metalnu šipku kojom po glavi udara policajca!

Originalni snimak na kome se jasno vidi da dotična osoba metalnom šipkom napada policajce pogledajte u nastavku:

Box: Video

Dakle, glumice i influenserka podelile su fotografiju u želji da se predstave kao borkinje za ženska prava, ne shvatajući da samo igraju ulogu u pozivu na građanski rat koji blokaderi po svaku cenu žele da izazovu.

Ovim putem želimo da pitamo sve javne ličnosti, šta će biti ako neko strada? Hoće li osećati barem trunku odgovornosti ukoliko dođe do krvavog scenarija.

BONUS VIDEO

Box: Video