SPAS U POSLEDNJI ČAS Odigrana utakmica sezone u Francuskoj, PSŽ posle dva preokreta savladao Lil i najavio odbranu trona (VIDEO)

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su Lil u spektakularnom meču 24. kola francuske Lige 1 sa 4:3.

Nestvaran meč otvorio je nedeljni program u Francuskoj. Uz dva preokreta i sedam golova Parižani su uspeli da slave pogotkom Lionela Mesija u 94. minutu meča.

Već u 17. minutu bilo je 2:0 za domaće pogocima Nejmara i Mbapea i delovalo je da će ovo biti lagana pobeda za "svece". Međutim, njihova loša forma došla je tada do videla.

Lil je preko Dijakitea, Dejvida i Bambe uspeo da preokrene i u 69. minutu na semaforu je pisalo 2:3 za goste. Tako je bilo sve do 87. minuta utakmice.

Mbape je tada doneo izjednačenje, a ceo plen osigurao ko drugi nego Lionel Mesi u 94. i tako najavio da bi PSŽ na kraju, ipak, mogao da odbrani tron.