ZA SAT VREMENA PONOVO POČINJE TEROR NAD GRAĐANIMA: Blokiraju mostove u Beogradu - Sve iz čiste obesti i arogancije!
Naime, oni su za danas u Beogradu najavili blokiranje Brankovog mosta i Gazele, a kao da maltretiranje stanovnika prestonice nije dovoljno, slične blokade najavili su u još čak 30 mesta u Srbiji!
Blokaderi iz nedelje u nedelju svojom bahatošću pomeraju granice, te će tako i danas iz čiste obesti, bahatosti, arogancije, svojim blokadama ponovo terorisati i maltretirati građane i onemogućavati normalno funkcionisanje života.
Pritom, i ovog puta, blokaderi najavljuju blokiranje Gazele, čime ponovo idu protiv zakona svoje države, iako znaju da je blokiranje auto-puta krivično delo.
- Danas od 18h opet maltretiranje građana od strane blokadera. U Beogradu, blokada Brankovog mosta i Gazele. Bez ikakvog smisla i bez ikakvog cilja. Samo ogoljeno nasilje i teror nad običnim ljudima. Bukvalno nasilje radi nasilja, praćeno životnom filozofijom - može nam se, bahati smo i bezobzirni. I onda se čude što ih je sve manje... A svaka ideja im je - daj da maltretiramo nekoga, hajde da zabranimo nekome nešto, jel imamo jaja da nekog gađamo, kako možemo da nanesemo što veću štetu državi, šta možemo da uradimo, a da ljude najviše boli, uz kog Đ-a ćemo da obeležavamo tragediju večeras, ko je nadležan za prasiće, a ko za pivo... - poručila je Brnabićeva.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (11)
Ana Josipović
01.06.2025 17:24
Vole da se bahate, šačica njih da mi zaustavlja svaki dan odmora
Marina
01.06.2025 17:24
Blokaderske metode su svakako van zakona i granice se sa terorizmom.
Jovana
01.06.2025 17:25
Blokadere da konačno nazovemo pravim imenom, teroristi.
Rada
01.06.2025 17:26
Blokaderi su napravili pakt sa đavolom,samo što još toga nisu svesni
Hana
01.06.2025 17:26
Dokle ce na ovaj teror biti osudjeni gradjani?
Dara
01.06.2025 17:27
Blokaderi su potpomognuti stranim nevladinim organizacijama.
Jana
01.06.2025 17:31
Bez konkretnih zahteva, deluje besmisleno.
Kosta
01.06.2025 17:34
Ovo je bezobrazno maltretiranje gradjana.
Bojan
01.06.2025 17:45
Ko god stoji iza ovoga, ne želi dobro ni Beogradu ni Srbiji.
Zex
01.06.2025 17:45
Dok oni glume revoluciju, narod kasni na posao, bolnicu, porodične obaveze.
Helena
01.06.2025 17:46
Sve im je malo, sad i mostove da blokiraju kao da su njihovi.