SASUOLO ŠOKIRAO JUVENTUS U PETOM MINUTU NADOKNADE! Atalanta ubedljiva protiv Sampdorije, remi Udinezea i Verone
EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Juventus je novim kiskom sebe znatno udaljio od borbe za titulu, pošto se nalaze na osmom mestu sa 15 bodova, čak 13 manje od vodećeg Milana.

Sasuolo je poveo u finišu prvog dela golom Davidea Fratezija.

Zaigrao je Juventus bolje u drugom poluvremenu i izjednačio u 76. minutu, kada je posle centaršuta Dibale, mrežu gostiju zatresao Veston Mekeni, glavom.

A, onda šok za "staru damu" u petom minutu sudijske nadoknade. Lopes je posle kontre u 95. minutu i lobom Sčensnog doneo pobedu gostima.

U istom terminu, pobedu posle preokreta ostvarila je Atalanta na gostovanju kod Sampdorije – 3:1.

Takođe, Udineze i Verona su remizirali 1:1.

"Zebre" su povele preko Sakcesa u 3, da bi Barak iz penala u 83. minutu izjednačio rezultat.

U redovima gostiju, sa klupe su u drugom poluvremenu ušli Darko Lazović i Ivan Ilić.