KAKVA UTAKMICA I VELIKI PREOKRET ARSENALA "Todžije" do pobede golovima u nadoknadi

Bio je ovo neverovatan meč, a "tobdžije" su do pobede došle posle preokreta i to golovima u sudijskoj nadoknadi.

Ekipa Aston Vile je stigla u 5. minutu do prednosti i to preko Votkinsa.

Izjednačenje je usledilo u 16. minutu utakmice kada je Bukajo Saka uspeo da sačeka loptu na levu nogu, šutirao je jako pod prečku i izjednačio.

Videli smo prelep napad Aston Vile u 31. minutu, krenuo je od poslednje linije odbrane, išao preko leve strane, na kraju lopta prolazi kroz noge dvojici fudbalera i dolazi do Kutinja koji pogađa za 2:1!

Igrao se 61. minut, kada su izabranici Mikela Artete ponovo izjdednačili. Tada je posle kornera lopta došla do Odegarda, usledila je povratna lopta prema Zinčenku koji šutira sa ivice kaznenog prostora i pogađa za 2:2!

U 3. minutu nadoknade Arsenal je i dalje kružio oko odbrane domaćina, lopta dolazi do Žoržinja koji šutira fenomenalno i pogađa prečku, ali se lopta odbila do glave golmana Martineza koji je ubacuje u gol - 2:3!

Nije to bilo sve od Arsenala, uspeli su da postignu još jedan do kraja i to preko Martinelija nakon što je i golman Martinez napustio svoj gol i otišao u napad posle kornera domaćina.