KATASTROFALNI REZULTATI NIŠLIJA Navijači postrojili igrače Radničkog na "Čairu" zbog lošeg starta sezone (VIDEO)
Printscreen

Navijači Radničkog, posle poraza od Novog Pazara na Čairu, pozvali su igrače pod tribinu gde je usledilo "ribanje".

Sa tribina se čulo i "skidajte dresove", ali do toga nije došlo, a igrači su se posle očitanog slova uputili ka svlačionici.

ALO! TIKET NEDELJE Fulam "Mitrogola" ponovo u akciji, šampion Italije želi pobedu na startu Serije A, Ajntraht za prve bodove

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su Radnički u Nišu sa 3:1, u prvoj utakmici šestog kola Super lige Srbije. Treću uzastopnu pobedu u prvenstvu Pazarcima su doneli Bojica Nikčević u 45, Andrija Majdevac u 55. i Slobodan Rubežić u 77. minutu. Jedini strelac za domaćina bio je Nikola Štulić u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.