MARINKOVIĆ POSLE PORAZA OD ZVEZDE Ostaje nam da dobijemo tri utakmice kako bi ušli u top 8
EPA-EFE/L. Rico

Košarkaši Crvene zvezde savladali su juče Baskoniju 74:63 (21:26, 18:12, 18:11, 17:14) u utakmici 30. kola Evrolige.

MVP TRKA U NBA "Džoker" ostao na drugom mestu

-Znali smo da će odigrati dobro, kod kuće su, vratili su im se Nedović i Dobrić. Zaustavili su nas. U prvom poluvremenu, pogotovu u prvoj četvrtini još i nekako smo se držali, ali u drugoj su nas potpuno isekli sa Kampacom koji je igrao "deny" na plejmejkerima. Pa onda hala, publika, Kampaco koji daje neku ludu energiju odbrani. Pali smo i to je to. Ostaje nam da dobijemo još tri utakmice kako bi ušli među osam najboljih. Naredna tri susreta igramo kod kuće protiv Albe, Fenerbahčea i Asvela. Ako te tri prilike ne iskoristimo, onda ne treba ni da uđemo u plej-of - izjavio je Marinković za Mocartsport.