NJUKASL IZVUKAO SAMO BOD PROTIV KRISTAL PALASA!  Loš početkak "svraka" pod  novim vlasnikom, Votford napravio iznenađenje kola!

Fudbaleri Kristal Palasa odigrali su nerešeno (1:1) na domaćem terenu sa Njukaslom.

"Orlovi" su do vođstva došli u 58. minutu pogotkom Bentekea, ipak Njukasl je izjednačio  golom Vilsona sedam minuta kasnije.

NJUKASL IZVUKAO SAMO BOD PROTIV KRISTAL PALASA!  Loš početkak

Njukasl još uvek nije ostvario pobedu od kada je kupljen od princa Mohameda bin Salmana. Oni su tenutno pretposlednji na tebli sa četiri boda.

Izenanađenje dana je svakako napravio Votford koji pobedio Everton rezultatom 5:2 na gostujućem terenu.

"Karamele" su poveli već u trećem minutu pogotkom Dejvisa. Ipak, njihovo radovanje je trajalo samo 10 minuta,  kada je King izjednačio.

Ričarlison je doveo Everton ponovo u vođstvo u 63. minutu, a kada su domaći navijači pomislili da će njihov tim ostvariti trijumf na domaćem terenu, usledio je hladan tuš.

Prvo je pogodio Kucka (78), zatim dva puta kIng (81 i 86), a onda je konačan rezulatat postaio Denis (91).

Lids junajted je odigrao nerešeno sa Vulverhemptonom  (1:0). Strelca za "bele" je bio Rodrigo koji je spasao svoj tim jer je pogodio u trećem minutu  sudijske nadoknade. Vodeći gol Vulvse dao je Hee-Čan (10).

Bodove su takođe podelili Sautemptom i Barnli (2:2)

Korne je doneo vođstvo gostima u 13. minutu, da bi Livramento i Broja u 50. preokrenuli. Ipak, Korne je u 57. opet bio precizan i tako je postavio konačan rezulat.