ČESLI NIJE POBEDIO SAMO KO NIJE HTEO Totenhem se naslađivao u derbiju Londona, "plavci" zaboravili kako se pobeđuje

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas na svom terenu Čelsi sa 2:0, u utakmici 25. kola Premijer lige.

Igrač gostiju Hakim Ziješ je u četvrtom minutu nadoknade prvog dela dobio crveni karton, nakon što je u lice udario Emersona Rojala, ali je glavni sudija Stjuart Atvel posle gledanja VAR-a poništio odluku.

Oba pogotka viđena su u drugom delu meča.

Već u prvom minutu nastavka u strelce se upisao Oliver Skip. Njegov udarac sa ivice kaznenog prostora od prečke je završio u golu.

ČESLI NIJE POBEDIO SAMO KO NIJE HTEO Totenhem se naslađivao u derbiju Londona,

AP Photo/Ian Walton

Konačan rezultat u 82. minutu postavio je Hari Kejn, koji se nakon kornera najbolje snašao u šesnaestercu.

Posle pobede u londonskom derbiju Totenhem zauzima četvrto mesto na tabeli Premijer lige sa 45 bodova, dok je Čelsi nakon petog vezanog meča bez pobede na 10. poziciji sa 31 bodom.

Sledeći meč Totenhem igra na gostovanju protiv Vulverhemptona, a Čelsi dočekuje Lids.