INĐIJA PRED VRATIMA SUPERLIGE Prvoligaši pokazali zube, Radnički pred ambisom, Grafičar ostao u igri za ulazak u elitu

Pavle Ivelja je u 64. minutu doveo domaće u vođstvo, ali su gosti iz Surdulice uspeli da izbegnu poraz na stadionu Voždovca, gde je odigran meč.

Veoma važan gol za Radnik postigao je defanzivac Ranko Jokić u 88. minutu.

Fudbaleri Inđije pobedili su danas niški Radnički 3:1 u prvom meču plej-auta za opstanak u Superligi Srbije i tako napravili veliki korak ka povratku u elitu.

Defanzivac Dragan Radosavljević je već u 7. minutu doveo Inđiju u vođstvo, a onda je na scenu stupio Slaviša Stojanović. Nekadašnji član Radničkog je bivšem klubu dao dva gola, bio je strelac u 22. i 81. minutu. Nadu Radničkom da u revanšu može do opstanka je golom u 85. minutu sačuvao nekadašnji član Partizana Lazar Pavlović.

Revanš mečevi igraće se u nedelju od 18 časova u Surdulici i Nišu, a pravilo gola u gostima ne važi.