KAD JE TEŠKO, TU JE JOVELJIĆ Srbin iz penala u 92. minutu doneo važan bod Los Anđelesu (VIDEO)
Printscreen

Iako reprezentativac Srbije ne dobija veliku minutažu, jer na nju čeka zbog prisustva Ćićarita Ernandesa, konstantno trese mreže u utakmicama MLS-a.

U noći između petka i subote Los Anđeles Galaksi je igrao protiv Sijetl Soundersa i upisan je remi rezultatom 3:3, a njega je u 92. minutu doneo Joveljić.

AMERIKANCI PRIPOJILI BIJELJINU SRBIJI Region bruji o reakciji bivšeg fudbalera Zvezde, navijači iz Bosne kipte od besa

Preuzeo je odgovornost da izvede penal i vrlo smirenim i preciznim udarcem doneo bod svom timu.

Inače, u igru je ušao 20-ak minuta ranije zamenivši upravo Ernandesa u napadu tima iz "grada anđela".

Bio je ovo 10. pogodak Joveljića ove sezone, a imajući u vidu njegovu minutažu lako se može izračunati da je njegovo ime na semaforu u proseku na svakih 78 minuta provedenih na terenu.