UHVAĆENA U ZAGRLJAJU ZGODNOG MUŠKARCA! Noletova snajka ne skida osmeh sa lica, isplivali i dokazi (FOTO)
Fotografija Saške Veselinov koja je osvanula u javnosti, ne prestaje da se komentariše, budući da nova devojka Đorđa Đokovića u interesantnom društvu, na kojem bi joj mnogi pozavideli.
Foto: Printscreen/instagram
Lepa voditeljka koja se već skoro godinu dana zabavlja sa mlađim bratom Novaka Đokovića, privlači pažnju gde god se pojavi, te je bilo gotovo nemoguće ne primetiti da je u društvu zgodnom muškarca, koji nije poznat široj javnosti.
Naime, Saška i njena pratnja, izvesni, Petar Ursulov, zajedno su proveli vreme gledajući košarkašku utakmicu u Beogradu. Osmehe nisu skidali sa lica, o čemu svedoče i fotografije koje su postavili na društvene mreže, a svi se pitaju da li Đorđu smeta što mu je devojka provodi vreme sa prijateljima suprotnog pola.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (1)
Maja
01.02.2022 20:23
Mili brate gde nadje ovu pozerku,laznog osmeha i praznog pogleda!,Cudi me da vam se popularna mama Dijana vec nije izjasnila povodom ovakve "prilike".Bitno je da Jeleni svako nadje manu a ona za ovakve zivot izmislila