Željko Mitrović
Foto: ATA IMAGES/ATA Images

Sandra Drašković, popularna kao Sani Armani, naprasno je rešila da napusti voditeljski posao i otputuje daleko i okrene list.

Zašto je Sani Armani otišla sa Pinka 12 godina nije bilo poznato, sve do sada.

 - Imala sam iskustvo što se tiče kamera, treme i tako toga, ali opet to je nešto drugo, sećam se da mi je Boško Jakovljević pomagao za prvu emisiju, dok sam naučila koji mikrofon ja uzimam, koji bend i tako dalje on se iznervira. Ali sve se nauči usput, vodila sam emisiju Siti klub, došla sam tamo u montažu i videla šest sati materijala, a emisija traje sat i po, ko će da sedi u montaži dok se taj materijal ubaci, pa onda pregledaš, pa košuljica, ali sve se nauči. Boško mi je pomogao za tu prvu emisiju, naravno i cela ekipa, Pink je vrlo ozbiljna televizija, imala sam pomoć - rekla je Sandra, a onda i otkrila kakvi su šefovi bili Milica i Željko Mitrović.

- Super, to je kao vaspitanje deteta, pošto sam razvedena, obično bih se čula sa Lukinim tatom samo kada je problem, tako da sam često bila "jao, samo da ne vidim poziv". Odmah znam da moramo o nečemu da razgovaramo. Kada vidim poziv, znam da sam napravila nešto što nije trebalo ili imamo neke izmene. Željko zna da pusti nama mašti na volju, što nekada nije dobro, ali želeo je da pravimo emisiju po svojim afinitetima, a moraš da znaš da će to gledati šire narodne mase. Željko i ja tu uvek preteramo, a Milica je znala da oceni šta je komercijalno - rekla je za emisiju "Ispovesti" Sandra, koja već godinama živi  u Los Anđelesu.

Alo/Story

BONUS VIDEO:

 

 

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading