UHAPŠEN I APOSTOLOVIĆ Kontroverzni biznismen dovođen u vezu sa ministrom Stefanovićem
Apostolović je vlasnik nekoliko firmi, među kojima su "Tim System" i "IT Excellence", koje su ostvarile značajan rast tokom poslednjih godina.
Dok je njegova firma "Tim System" 2018. godine ostvarila prihod od 1,7 milijardi dinara, javnost nije bila upućena u sve detalje njegovog poslovanja. Iako se smatra uspešnim preduzetnikom, postoji mnogo sumnji u vezi sa načinima na koje je sticao svoje bogatstvo.
Iako nije bio izuzetno vidljiv u medijima, Apostolović je povezan sa nekim od najuticajnijih ljudi u privatnom sektoru, takođe dovođen je u vezu i sa nekim od najuticajnijih ličnosti u zemlji, uključujući Aleksandra Papića i bivšeg ministra Nebojšu Stefanovića, a njegova imovina i poslovanje bili su pod lupom zbog određenih kontroverzi.
Njegovi računi su čak bili blokirani zbog prinudne naplate, ali su ubrzo deblokirani uz pomoć pozajmica, što stvara dodatne sumnje u njegovu poslovnu praksu.
Sada, kada su Apostolović, Grčić i Papić uhapšeni u istoj akciji, sve oči su uprte u istragu koja bi mogla razotkriti još šire razmere malverzacija i nespravno poslovanje.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)