Asmin Durdžić
Foto: Printscreen/ZadrugaOfficial

Nakon Mine Vrbaški i Maje Marinković rijaliti učesnik Asmin Durdžić počeo je da se udvara i Sari Stojanović.

Stanija Dobrojević je podržala ulazak svog dečka Asmina u aktuelni rijaliti, međutim od kako se uselio na imanje u Šimanovcima, Durdžić ne prestaje da flertuje sa cimerkama.

Nakon druženja sa Minom i šaputananja pod jorganom, zbližio se sa Stanijinom drugaricom Majom Marinković, kojoj je posvetio pesmu, a njihove razgovore u šiframa svi danima komentarišu.

Na to je Stanija reagovala, poručujući mu da je dobio žuti karton, jer takvo ponašanje ne planira da toleriše. 

"Da sam slobodan, sad bih te poljubio" 

Ipak, Asmin je nastavio po istom šablonu, pa sad flertuje i sa Sarom Stojanović.

Njih dvoje su sinoć zajedno otišli do pušionice, a tom prilikom Asmin joj je priznao da bi je sad poljubio da je slobodan i da nema devojku.

 - Sad da sam slobodan poljubio bih te - rekao je Durdžić.

- To mi je jasno - rekla je Stojanovićeva.

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading