Policija je stigla u dom Endrua Mauntbatana-Vindzdora u Sandringamu.
Šest neobeleženih policijskih automobila i oko osam policajaca u civilu, od kojih je jedan nosio službeni policijski laptop, viđeni su kako dolaze u Vud Farm na imanju Sandringam nešto posle 8 časova ujutru po lokalnom vremenu.
Policija procenjuje tvrdnje protiv Mauntbaten-Vindzdora koji su se pojavili u dosijeima Džefrija Epstajna, uključujući optužbe da je delio osetljive informacije sa osuđenim seksualnim prestupnikom dok je bio britanski trgovinski izaslanik.
Danas je 66. rođendan Mauntbatana-Vindzdora.
Jedan od automobila se odvezao niz prednji prilaz, dok je ostalih pet ušlo na zadnji ulaz petosobne seoske kuće u selu Vulverton.
Jedan neobeleženi automobil policije Norfolka viđen je kako odlazi oko 30 minuta kasnije, zatim još jedan neobeleženi policijski automobil, a potom i treće vozilo za koje se smatra da je prevozilo obezbeđenje Mauntbatana-Vindzdora, piše britanski Telegraf.
Komentari (0)