BERLIN PODELIO BODOVE SA BOHUMOM Volfsburg prekinuo seriju Leverkuzena

Volfsburg je tako prekinuo seriju od pet vezanih pobeda Bajera iz Leverkuzena, koji je eventualnom pobedom mogao još ozbiljnije da se uključi u borbu za četvrto mesto koje vodi u Ligu šampiona.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo zanimljivih situacija. Bajer je imao loptu daleko više u svom posedu, ali bez pravih prilika za gol.

OGLASILI SE IZ BAJERNA POVODOM SITUACIJE OKO MANEA Previše razmišlja, želimo da ga vratimo u staru formu

Nije se ni u nastavku slika na terenu mnogo menjala. Najbolju šansu za pobedu Leverkuzena propustio je Dijabi u 61. minutu kada je golman Volfsburga sjajno reagovao.

Bilo je još zanimljivih situacija do kraja meča, ali skor na semaforu se nije promenio.

U preostale dve utakmice odigrane danas, Verder Bremen je kod kuće izgubio od Frajburga sa 1:2, dok je Union Berlin na domaćem terenu remizirao sa Bohumom (1:1).