GOLEADA NA "OSTRVU" Liverpul siguran protiv Sautemptona, Totenhem triput gubio, pa preokrenuo
EPA-EFE/PETER POWELL

U preostala dva meča 14. kola Premijer lige sa početkom od 16 sati, slavili su Bornmut i Notingem Forest.

Bornmut je pobedio Everton sa 3:0 i tako prekinuo niz od četiri uzastopna poraza. Sve je bilo rešeno u prvom poluvremenu – Tavernije je pogodio u 18. minutu, Mur u 25, a konačni rezultat postavio je Entoni u 70.

KAKVA SENZACIJA Brentford šokirao Siti u devetom minutu nadoknade za veliki trijumf protiv "građana"

Notingem Forest je zabeležio treću pobedu u sezoni, a odlučujući gol je postigao Gibs-Vajt u 54. minutu. Prethodno je u 41. minutu Vilfred Zaha promašio jedanaesterac, šutirao je po zemlji pored desne stative.