PARTIZANOV RIVAL U VELIKOJ KRIZI Nica nastavlja sa lošim partijama pred dolazak crno-belih na meč Lige konferencija
FK Partizan

Bio je to treći, od poslednja četiri meča Nice, u kojima nije uspela da pobedi.

Prethodno je doživela uzastopne poraze od Anžea i šampiona PSŽ-a, dok je prethodne sedmice uspela da savlada Trou na svom terenu sa 3:2.

Prednost Partizanovom rivalu u Ligi konferencija doneo je Endi Delor, Alžirac je u 20. minutu odlično odreagovao na asistenciju Tirama i zatresao mrežu nekadašnjeg šampiona Francuske.

FK Partizan

UZBUDLJIVO NA OSTRVU Čelsi kaznio greške Aston Vile, bledo izdanje Junajteda na "Old Trafordu"

Ipak, u finišu prvog poluvremena izjednačenje Okseru doneo je Da Kosta, koji je u 42. minutu uspeo da savlada nemoćnog Kaspera Šmajhela - 1:1.

Na tabeli Lige 1, Nica je na 13. mestu sa 12 bodova, dok je Okser šesnaesti sa tri poena manje.

Utakmica 5. kola Lige konferencija, između Nice i Partizana, igra se 27. oktobra, od 18.45.