Siti nastavio da melje, Čelsi ubedljiv, Lester tone ka Čempionšipu
AP Photo/Jon Super

Siti je sa 4:0 pobedio Sautempton u meču u kojem je viđen novi gol enverovatnog Erlinga Halanda.

Na poluvremenu je već sve bilo jasno pošto je bilo 2:0 za "građane" posle golova Kansela i Fodena.

Marez se upisao u 49, a golgetersku seriju nastavio je Haland u 65. minutu utakmice.

Čelsi je sa 3:0 pobedio Vulverhempton na domaćem terenu. Golove su postigli Haverc u nadoknadi prvog poluvremena, Pulišić u 54. i Broja u 90. minutu.

Lester je kolo nakon prve pobede u sezoni doživeo novu katastrofu, pošto je izgubio od Bornmuta sa 2:1 na gostovanju.

"Lisice" su povele sa 1:0 preko Dake i držale dugo prednost, ali onda pale za samo tri minuta.

Izjednačio je Biling u 68, a preokrenuo Kristi u 71. minutu utakmice.

Lester sada ima 4 osvojena boda posle 9 odigranih mečeva i deli poslednje mesto sa Notingem Forestom.

Njukasl je deklasirao Brentford sa 5:1.