BRUTALNA PARTIJA Nunjez za poluvreme postigao četiri od pet Liverpulovih golova (VIDEO)
EPA

Izabranici Jirgena Klopa odigrali su odličnu utakmicu i pokazali da su u odličnoj formi pred početak nove sezone.

Bio im je to treći meč od početka priprema i druga pobeda, a Klop je meč počeo sa veoma jakom postavom.

Međutim, meč je obeležio novajlija Darvin Nunjes, koji je ovog leta na Enfild stigao iz redova Benfike.

On je zaigrao u drugom poluvremenu i čak četiri puta zatresao mrežu nemačke ekipe.

RAPSODIJA ČUKARIČKOG Brđani razbili rivala u Luksemburgu, mirno dočekuju revanš u Beogradu

U prvom poluvremenu, Liverpul je postigao jedan gol, već u osmom minutu, na asistenciju Bobija Firmina, mrežu Lajpciga zatresao je Muhamed Salah.

Nunjes je seriju golova u nastavku otvorio iz penala u 48, da bi samo tri minuta kasnije na dodavanje Aleksander-Arnolda povisio na 0:3.

Urugvajac je, na asistenciju Eliota u 68. minutu pogodio za 4:0, da bi tačku na sjajnu predstavu stavio u poslednjem, 90. minutu.

U ulozi asistenta bio je novajlija Fabio Karvaljo, koji je došao iz Fulama.

Liverpul naredni meč igra 27. jula a protivnik mu je ekipa Salcburga.