RAPSODIJA ČUKARIČKOG Brđani razbili rivala u Luksemburgu, mirno dočekuju revanš u Beogradu

Maestralnu partiju pružili su fudbaleri Čukaričkog protiv Rasing Uniona iz Luksemburga! Već u 16. minutu Čukarički je došao do prednosti, a strelac je bio Kovač.

Međutim, nije dugo trajala njihova prednost, već u 19. su domaćini izjedančili. U nastavku, viđena je neizvesnija igram, ali Brđani su rešili da preuzmu stvari u svoje ruke. U 35. minutu, pravi projektil ispalio je Mijailović sa gotovo 30 metara i doveo goste u prednost. To kao da im je dalo vetar u leđa, pa su zaigrali ofanzivnije i ubedljivije.

Početkom drugog perioda, već u 51. minutu, ponovo je Kovač bio taj koji je povisio prednost Čuke na 3:1.

Do kraja je viđena samo ubedljivija i agresivnija igra tima sa Banovog brda, a nju je krunisao Lukić u 66. minutu i stavio tačku na ovu utakmicu za konačnih 1:4.

Veliku prednost imaju Beograđani pred revanš u prestonici Srbije za sedam dana.

Rasing Union - Čukarički (1:4)

Stadion: Stadion Luksemburg (Luksemburg)

Sudija: Viktor Šimusik (Belorusija)

Rasing: Rufije – Garos, Skenderović, Omrani – Henetije, Nakače, Simon, N’Goma, Lorentije – Fransoaz, Buh

Čukarički: Mićović – Stevanović, Drezgić, Vujadinović, Roganović – Mijailović, Kovač – Ivanović, Lukić, N’Diaje – Badamosi

Drugo poluvreme:

87. minutu - Polako privode utakmicu kraju Brđani

78. minut - Imali su posle dužeg vremena i Luksemburžani priliku, ali lopta je završila preko gola

66. minut - Goool! Mladi Lukić (20) postiže novi pogodak za goste! Sada već ogromna prednost! (1:4)

57. minut - Sve bolja igra Čukaričkog. Brđani su se potpuno oslobodili u nastavku, imaju veliku prednost, pa samim tim igraju rasterećenije.

51. minut - GOOL! Ponovo je Kovač strelac! Čukarički sada ima veliku prednost!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme:

45. minut - Poluvreme! Maestralni gol Mijailovića doneo je prednost Čuki! Lepu prednost ima srpski tim pred nastavak meča i s pravom može da se nada odnošenju čitavog plena pred revanš.

35. minut - Kakva golčina! Miailović je ispalio projektil sa gotovo 30 metara za novu prednost Brđana! (1:2)

26. minut - Uticao je gol Rasinga na igrače Čukaričkog.Primetan je pad u igri gostiju. Domaćin ima

19. minut - Nije dugo trajala radost gostiju, odmah je uzvratio Rasing Union (1:1)

16. minut - Goool! Čukarički ima prednost, strelac je Kovač! (1:0)

11. minut - Ivanović je imao veliku priliku za goste

6. minut - Po koja prilika na obe strane, ali bez prevelikih uzbuđenja

1. minut - Utakmica je počela!

19.30 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici drugog kola kvalifikacija Lige konferencija između Rasing Uniona i Čukaričkog. Uz alo.rs pratite uživo najnovija dešavanja sa ove utakmice!