PA OVO JE NEVEROVATNO Slovan iz Bratislave prošao dalje nesvakidašnjim golom u 123. minutu (VIDEO)
Printscreen

Slovačka ekipa je slavila protiv Dinama iz Batumija 2:1 nakon što su u prvom meču prvog kola igrali bez golova.

Gol odluke postigao je Vladimir Vajs u 123. minutu igre i to direktno iz kornera. Doduše, zahvaljujući i velikom kiksu golmana gruzijske ekipe. On je unapred krenuo da pokupi loptu očekivajući centaršut, a njegova samouverenost je koštala ekipu ispadanja.

Za Slovan su minute upisali i srpski fudbaleri. Ivan Šaponjić je igrao od starta drugog poluvremena, dok je Aleksandar Čavrić bio među starterima i iz igre izašao u 67. minutu.

"OTPISANI" NAPADAČ SE NAMEĆE STANKOVIĆU Zvezda odigrala prijateljsku iza zatvorenih vrata, pogađali Mustafa i Lučić

U preostalim dvomečima, Klaksvik sa Farskih ostrva je savladao na domaćem terenu favorizovani Bogo Glimt 3:1, ali je norveška ekipa prošla dalje zbog boljeg rezultata iz prvog meča.

Dalje je prošao i Ferencvaroš koji je ubedljivo slavio protiv kazahstanskog Tobola koji je nedavno pojačao Miljan Vukadinović iz Vojvodine (5:1), dok je Maribor i u drugom meču pobedio Šahtjor iz Soligorska (2:0).