BARSELONA SLAVILA POSLE DRAME Golčina Albe u nadoknadi presudila Betisu
AP Photo/Jose Breton

Barselona je ovom pobedom obezbedila Ligu šampiona, pošto petoplasirani Betis nema teoriju da je dostigne.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali je zato mnogo uzbuđenja viđeno u drugom.

LIVERPUL SVE DALJE OD TITULE Totenhem uzeo bod na "Enfildu"

Barselona je došla u prednost u 76. minutu utakmice, tada je Ansu Fati sve uradio kako treba, dočekao je asistenciju Đordija Albe, namestio se, šutirao sa oko 16-17 metara i pogodio za 1:0 za veliku radost navijača gostiju.

U 79. minutu izjednačenje, Fekir sjajno izvodi slobodan udarac sa desne strane,Bartra uspeva da pogodi glavom za 1:1.

NOVA BLAMAŽA JUNAJTEDA "Crveni đavoli" doživeli pravu katastrofu

I kada se činilio da će utakmica biti završena bez pobednika, na scenu je stupio Alba.

Četvrti minut nadoknade, Dani Alveš je centrirao sa desne strane, Alba je dočekao na volej, i postigao sjajn gol za pobedu Barse.