NEMILOSRDNI "ZMAJEVI" Voždovac samleo Radnik i zauzeo četvrto mesto na tabeli!
FK Voždovac

Krenuli su Zmajevi silovito od prvog minuta. Pogodili su dva puta prečku (Ćirković i Lasickas) pre nego što je Stefan Hajdin u 27. minutu spretno reagovao u šesnaestercu gostiju i matirao golmana Ranđelovića.

U nastavku meča istakao se Aleksandar Ćirkovića i sa dva efetna gola doneo Voždovcu ubedljiv trijumf na Krovu tržnog centra Stadion. Ovaj 20-godišnji napadač potvrdio je sjanu formu pošto je na poslednje četiri utakmice u Superligi postigao isto toliko golova.

Konačan rezultat 4:0 postavio je prvencem Martin Novaković, momak koji je ove zime stigao iz ekipe IMT-a.

NEMILOSRDNI

FK Voždovac

STIGAO ODGOVOR NA ŠOKANTNU IZJAVU Evo šta je Piksijev pomoćnik poručio selektoru Kameruna!

Ekipa trenera Aleksandra Linte je sa nova tri boda stigla do deobe četvrtog mesta zajedno sa niškim Radničkim. Oba tima imaju po 40 bodova.

Radnik je na 11. mestu sa 33 boda.

U narednom poslednjem kolu prvog dela sezone Voždovac gostuje u Bačkoj Topoli, dok Radnik dočekuje ekipu Novog Pazara.