GOLEADA U GORNJEM MILANOVCU! Napredak prekinuo loš niz!
fk napredak

Kruševljani su tako prekinuli niz od pet uzastopnih mečeva na kojima nisu zabeležili trijumf i sada su peti na tabeli sa 23 boda.

Metalac je pretrpeo već deveti poraz i nalaze se na pretposlednjem mestu sa 12 bodova.

Bila je ovo prilično efikasna utakmica, naročito u prvom poluvremenu.

U 24. minutu Marko Tomić posle kornera sa leve strane glavom pogađa mrežu i donosi vođstvo Napretku.

SPARTAK SLAVIO U LAZAREVCU Luka preduhitrio sudiju

Zbog čega je superkontrolor Filipović dopustio sudijama da bestidno oštete FK Železničar?

VELIKA ČISTKA U REALU! Zna se sudbina Luke Jovića!

Zatim je usledio neverovatan finiš prvog dela.

Dejan Kerkez je u 40. minutu duplirao prednost Kruševljana posle još jednog prekida.

Metalac je vrlo brzo uzvratio preko Krajišnika, koji je smanjio na 2:1, ali Napredak je na odmor ipak odneo dva gola prednosti.

A onda, u četvrtom minutu nadoknade vremena u prvom poluvremenu, Đorđe Jovanović pogađa za 3:1.

Stojić je u 49. minutu ponovo dao nadu Metalcu, međutim, ovo je bio i konačan rezultat utakmice.