ČUKARIČKI SILAN NA DEBIJU SAŠE ILIĆA! "Brđani" ubedljivi na gostovanju u Kragujevcu!
FK Čukarički

Čukarički  je upisao važan trijumf na teškom gostovanju u Kragujevcu, na debiju Saše Ilića.

"Brđani" su dominirali tokom čitavih 90 minuta i stigli do ubedljive pobede.

Ređale su se prilike pred golom Kragujevčana, nova je viđena već u 21. minutu, tada je Savić uposlio Endijaea, Radoš je njegov udarac odbranio, lopta se odbila do Jovanovića koji je odmah šutirao sa sedam metara, izblokiran je, još jednom se lopta vratila do najboljeg strelca Čukaričkog, koji iz drugog puta nije pogrešio – 0:1.

Dominirao je Čukarički i posle vođstva, a prednost su duplirali u finišu prvog dela. Veoma agilni Ndiaje je uspeo da se upiše u strelce u 42. minutu nakon kornera, uspeo je da zahvati loptu glavom i da je pošalje kroz noge Radošu.

Konačan rezultat postavio je Savić u 47. minutu i tada je bilo rešeno pitanje pobednika.