Filmovi i serije koje ne smete propustiti
S obzirom da policijski čas traje sve do ponedeljka, iskoristite slobodno vreme uz dobar film ili seriju, ili pak neku informativnu emisiju. Mi smo za vas izdvojili filmove koje možete pratiti danas, ali i celokupnu programsku šemu za Subotu 11.04.2020.
Doviđenja, tamo gore 22.45 RTS1
Na samom kraju Prvog svetskog rata, novembra 1918, Edvard spasava Albera od sigurne smrti. Poručnik Pradel uništava njihove živote, on svoju budućnost gradi na leševima žrtava rata. Njih dvojica pokušaće na sve načine da prežive.
Tri dana za ubistvo 21.00 B92
Tajni agent Itan, koji boluje od smrtonosne bolesti, pokušava ponovo da se poveže sa otuđenom kćerkom. Iznenada mu u zamenu za poslednji zadatak koji mora da obavi ponude eksperimentalni lek koji bi mogao da mu spasi život.
Čovek koji je ubio Hitlera, a onda i Bigfuta 20.05 RTV1
Kako bi stali na put smrtonosnom virusu koji napada ljude i životinje širom planete, a njegov izvor je legendarno čudovište - Bigfut, američki agenti angažuju Kalvina, vojnika kojem je u vreme Drugog svetskog povereno da ubije Hitlera.
RTS1
07.05*Jutarnji program
08.00*Jutarnji dnevnik
08.30*Jutarnji program
10.05*Orlovi rano lete, igrani film
11.45*Gastronomad
12.05*Plava ptica
12.30*Muke jednog lava
12.45*Može i drugačije
13.20*Košarka: SP 2002, Jugoslavija – Argentina, sportski program, r.
14.50*Vesti i konferencija za medije
15.00*Stigni me ako znaš, kviz,r.
16.00*Kalup, serija
17.00*Ja volim Srbiju
18.30*Kvadratura kruga
19.00*Slagalica, kviz
19.30*Dnevnik, informativni program
20.05*Uskršnja poslanica beogradskog nadbiskupa Stanislava Hočevara
20.10*Oko: Koronavirus
21.05*Davitelj protiv davitelja, igrani film
22.45*Doviđenja, tamo gore, igrani film
00.45*Ja volim Srbiju
02.10*Davitelj protiv davitelja, igrani film
03.35*Kvadratura kruga
PINK
05.00*Svitanje, jutarnji program
06.45*Novo jutro, jutarnji program
11.00*Zadruga uživo, rijaliti šou
13.00*Nacionalni dnevnik, informativni program
13.30*Paparaco lov
14.30*Zadruga uživo, rijaliti šou
14.45*Nacionalni dnevnik, informativni program
16.15*Magazin in, emisija
17.45*Nacionalni dnevnik, informativni program
20.00*Zakletva, igrana serija
21.00*Dete, turska igrana serija
22.00*Preživeti Beograd, igrana serija
23.00*Zadruga uživo, rijaliti šou
PRVA
05.40*Praktična žena, emisija, r.
06.30*Evropa u fokusu, emisija
07.00*Plodovi dobre zemlje, emisija
07.55*Jutro, jutarnji program
12.00*Nećete verovati, emisija
12.40*Igre gladi: Sjaj slobode (2. deo), igrani film, r.
15.00*Prenos konferencije za novinare
16.00*Andrija i Anđelka, igrana serija, r.
16.30*Tate, igrana serija, r.
18.00*Vesti
20.00*Urgentni centar, igrana serija
21.00*Prva tema, emisija
22.15*Urgentni centar, igrana serija, r.
23.10*Sestre u akciji 2, igrani film, r.
00.50*Praktična žena, emisija, r.
B92
07.00*TV čorba, r.
07.30*Štoperica, kviz, r.
08.00*Dobra zemlja, r.
09.00*Crtani filmovi
12.00*Crtani filmovi
13.00*Vratiće se rode, igrana serija, r.
14.00*Štoperica, kviz, r.
14.30*Osvrt specijal
16.00*B92 Vesti
16.30*Auto-moto šou, r.
17.00*Galileo
18.00*TV čorba, r.
18.30*Štoperica, kviz, r.
19.00*Vratiće se rode, igrana serija
20.00*Kuhinja, igrana serija, r.
21.00*Tri dana za ubistvo, igrani film
23.15*Strongmen
00.15*Kuhinja, igrana serija, r.
01.00*Štoperica, kviz, r.
01.30*TV čorba, r.
02.00*Strongmen, r.
03.00*Galileo, r.
RTS2
07.30*Moja lepa Srbija
08.00*Građanin
08.30*Vodeni svet malih gupija
09.25*Zujalica
09.50*Nulta tačka
10.30*Znanje imanje
11.30*Naši susreti
12.00*Dozvolite…
12.30*Mesto za nas
13.00*Studio znanja
14.00*Kako se zemlja ponaša
15.00*Čovek i kamen
15.15*Velika iluzija
15.45*Baskervilski pas, igrani film
17.05*Avanture Šerloka Holmsa, igrani film
18.30*Šerlok Holms i glas straha, igrani film
19.35*Šerlok Holms i tajno oružje, igrani film
20.55*Šerlok Holms u Vašingtonu, igrani film
22.05*Obećani život, serija
23.05*TV teatar: Tartif, igrani program
00.25*Energija: Ekološka svest
00.55*20. Novosadski džez festival
02.20*Baskervilski pas, igrani film
HEPI
04.30*Rano jutro, jutarnji program
06.45*Dobro jutro, Srbijo, jutarnji program
09.00*Film
10.45*Top-šop, promotivni program
11.00*Prelo u našem sokaku
14.00*Vesti, informativni program
14.01*Čađava mehana
15.30*Posle ručka, zabavna emisija
17.30*Telemaster, emisija
18.10*Glamur specijal, emisija
19.00*Upoznajte parove
21.00*Parovi, roditeljski sastanak
02.30*Parovi noćobdije
SUPERSTAR
09.00*Koreni, igrana serija
09.55*Krokodil Dandi, strani igrani film
12.00*Tajkun, domaća igrana serija
12.50*Seks i grad 2, strani igrani film
15.15*Transporter, strani igrani film
16.50*Transporter 2, strani igrani film
18.20*Otimači izgubljenog kovčega, strani igrani film
20.20*Indijana Džons i ukleti hram, strani igrani film
22.25*Prometej, strani igrani film
00.30*Osmi putnik: Kovenant, strani igrani film
N1
09.00*Novi dan
11.30*Movie Top 10
12.05*360 stepeni
13.05*Klinika vet, emisija
13.35*DV Evopa u fokusu, emisija
14.15*Neistraženo
14.45*DV šift
15.15*Novi dan, r.
16.15*Horizonti
16.45*DV šift
17.15*CNN Shows
17.45*Crvena linija
18.45*Wine and Holiday
19.00*Dnevnik 19, informativni program
19.35*Sport Klub info
19.45*DV šift
20.00*Impuls
20.30*Movie Top 10
21.00*DW Euromaxx
21.30*Scena
22.00*Dnevnik 22, informativni program
22.30*Sport Klub info
22.45*DV šift
23.00*Golf
24.00*Sport Klub info, emisija
STB
08.00*Beograde, dobro jutro
10.00*Vesti, informativni program
10.30*Beograde, dobro jutro
11.30*Izlaz
12.05*Magični cirkus Peđolino
13.15*Nakit TV-šop
16.05*Preduzetnik
16.35*Beograd za početnike
17.05*Otvorite Atlas
17.35*Dokumentarni program
18.00*Informativni program
19.10*Gostoljublje
19.40*Dokumentarni program
20.00*Panorama
21.00*Vesti u 9
22.00*Dokumentarni program
22.30*Willimon
23.10*Informativni program
23.15*Pod sjajem zvezda, emisija
KOPERNIKUS
08.00*Opušteno sa Vama
10.20*Matine uz K:CN
11.30*Parti šou
14.00*Polarotor
14.45*Zapisi
15.20*Stem 011
16.00*K:CN popodne
17.00*ABS šou
17.30*Klub šampiona
18.15*Informer
18.45*Sport
19.00*Prva noć sa dr Sandrom
20.05*Besmrtnost i stvaralaštvo, tok-šou
21.15*Fokus auto
22.00*Ni crno ni belo
22.30*Klub šampiona
23.00*Istina o…, tok-šou
00.15*Trendseter
01.00*Filmski program
RTV PANČEVO
07.00*Buna ziua!
08.00*Bugarske ruže
09.30*Vodič za roditelje
10.05*Jukon bluz, r.
11.30*Atlas
13.00*ComNet TV mreža Srbije
14.00*Infogradnja
14.30*Na točkovima
15.00*Južnobanatski mozaik
16.30*Svet sa Sputnjikom
18.30*Vino i vinogradarstvo
19.30*Sputnjik intervju
20.00*Južnobanatski mozaik
21.00*Jukon bluz
22.30*Film
CINEMANIA
09.00*Čarobna pahuljica, film
10.45*Deda Mraz na zameni, film
12.25*Ljubav na ledu, igrani film
14.15*Skoro prijatelji, igrani film
16.20*Triniti je i dalje moje ime, film
18.40*Čovek zvani buldožer, film
21.00*Izgubljeni put, igrani film
23.05*Golem iz Lajmhausa, igrani film
01.20*Preuzimamo Bruklin, film
02.50*Novac, igrani film
FOX LIFE
08.25*Odvažne, igrana serija
10.10*Vil i Grejs, igrana serija
12.05*Više od škole, igrani film
14.20*Uvod u anatomiju, igrana serija
15.15*Uvod u anatomiju, serija
16.10*Lepotica i aktovka, igrani film
18.00*Specijalizant, igrana serija
19.00*Novi Amsterdam, igrana serija
20.00*Dragi Džone, igrani film
22.00*Uvod u anatomiju, igrana serija
22.55*Uvod u anatomiju, igrana serija
23.50*Vil i Grejs, serija
RTV1
07.05*Vojvodina zove
07.35*Uvek medalja
08.25*Dobro jutro, lenjivci
10.05*Zelena patrola
10.38*Filmovi i zvezde
12.10*Priče od kojih se raste
13.27*Neka pesma kaže
14.19*5kazanje
15.11*Pres-konferencija
15.36*Poni sa slomljenim krilom, igrani film
18.00*Lovački saveti
18.24*Dopisnica iz Banata
18.29*Mesta kojih nema
19.00*Sedam ratova generala Šturma, dokumentarni program
20.05*Čovek koji je ubio Hitlera, a onda i Bigfuta, igrani film
21.39*JAZZologija, muyi;ki program
22.30*Toplo - hladno: Nekoliko godina kasnije, igrana serija
23.15*Filmovi i zvezde
23.40*Neka pesma kaže, muzički program