REPER OČAJAN Rasta ostaje još u zatvoru, evo i koliko!
Ðurić se na saslušanju u tužilaštvu nalon hapšenja branio da je pronađeni skank koristio za sopstvenu upotrebu, međutim tužilaštvo mu nije poverovalo.

Viši sud u Beogradu produžio je danas za još 30 dana pritvor pevaču Stefanu Ðuriću Rasti i B.L, kod kojih je početkom oktobra kada su uhapšeni pronađen skank i kokain.
Pritvor im je produžen zbog postojanja osobitih okolnosti koje ukazuju da bi u kratkom roku mogli da ponove krivično delo, precizirala je za Tanjug portparol suda Tatjana Tešić.
Na ovu odluku suda imaju pravo da ulože žalbu krivičnom vanpretresnom veću suda u roku od tri dana.
BONUS VIDEO:
Protiv Ðurića i B.L. Više tužilaštvo u Beogradu vodi istragu zbog sumnje da su izvršili krivično delo - nedozovljena proizvođnja i stavljanje u promet opojnih droga, za koje je zaprećena kazna od tri godine do 12 godina zatvora.
Istraga je u završnoj fazi i očekuje se da bude okončana nakon što u tužilaštvo stigne DNK veštačenje, a onda sledi odluka o optužnici.
Ðurić se na saslušanju u tužilaštvu nalon hapšenja branio da je pronađeni skank koristio za sopstvenu upotrebu, međutim tužilaštvo mu nije poverovalo.
Kako prijatelji javljaju, pevačevo psiho-fizičko stanje je veoma loše, odbija da jede i pije, a OVDE pročitajte više o tome!
Povezane vesti
-
Dečko Snežane Đurišić ponovo uhvaćen u prevari?! (VIDEO)
01.12.2020. 09:20 -
-
-
Korisnik: žana01/12/2020 - 15:21moramo da se ugledamo na Rastu i ostale oni su ponos ove zemlje..narode napred svi da dilujemo23 + 14 -
-
Korisnik: vinnak01/12/2020 - 14:20djus je zakon Samo alkohila Samo doljeva nema kazne18 + 20 -
-
Korisnik: DEJAN01/12/2020 - 13:45TRI NISTA...33 JE TAMAN..OLOS21 + 19 -
-
Korisnik: zagondzija01/12/2020 - 12:47Bar tri godine35 + 21 -