Halid Bešlić
Foto: Alo/Dejan Briza/Estock/ATA Images

Halid Bešlić napustio nas je u 71. godini života, nakon mukotrpne borbe sa opakim kancerom jetre.

Ceo region se oprašta sa najvećom legendnom na Balkanu, a da li će se roditi opet takav pevač, a pre svega čovek, ostaje nam samo da se pitamo sa gorkim ukusom na usnama.

 

Malo ko je znao da je Halid kao i mnoge svetske i domaće zvezde, podlegao trendu zvanom "parfem poznatih", te je tako pre nešto više od 10 godina uz pomoć stručnjaka iz Pariza i Sarajeva lansirao parfem koji se zvao ni manje ni više nego "Miljacka".

- Pogodili smo moderan dizajn, a miris nikoga ne ostavlja ravnodušnim - pohvalio se tada Bešlić koji je bio uveren da će miris po popularnosti i traženosti biti kao i oni Dejvida Bekama, Antonija Banderasa ili Džastina Bibera.

Pretražujući internet naišli smo na cenu koja je iznosila 4.200 dinara, ali što se tiče dostupnosti nismo sigurni da li i dalje može da se nabavi na tržištu, s obzirom na to da na sajtu prodaje piše da nije na raspolaganju, odnosno da je rasprodat.

Podsećanja radi, nedavno je pop diva Jelena Karleuša "izbacila" parfem "Ja", a mnogo godina ranije isto je uradila i Ceca Ražnatović, a miris se zvao "Illusion", tako da trendu nisu odolela ni naša poznata lica.

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading