NASTAVLJENA AGONIJA PARTIZANA Bledi crno-beli ponovo prosuli bodove u Humskoj

Ovo je treći meč zaredom u prvenstvu u kom crno-beli nisu uspeli da upišu trijumf.

Ponovo je Partizan razočarao, a atmosfera u Humskoj bila je sablasna. Nekako se atmosfera na stadionu uklopila u dešavanja na terenu.

Partizan je dobro počeo i izgledalo je da bi ovo mogao da bude nagoveštaj izlaska crno-belih iz igračke i rezultatske krize.

Menig je imao prvu priliku već u četvrtom minutu, kada je Stanivuković zaustavio njegov udarac pod prečku, a samo tri minuta kasnije Menig je sa leve strane ubacio loptu u kazneni prostor, ona je u ruku pogodila Radovanovića i ti je bio očigledan jedanaesterac za Partizan.

Sa bele tačke šutirao je Bibars Natho, kako on to ume, precizno po zemlji i Partizan je poveo sa 1:0.

Pretila je ekipa Igora Duljaja u nastavku, ali promene rezultata nije bilo.

Nekako je ovaj meč kako je odmicao sve više podsećao na onaj protiv kragujevačkog Radničkog.

U 62. minutu gosti su pripretili posle kornera, ali je lopta završila zamalo preko gola.

Minut kasnije Pavlović je iskosa sa leve strane zatresao mrežu Stanivukovića, ali je prethodno bio u ofsajdu kada mu je lopta upućena, pa taj pogodak nije priznat.

A, onda u 72. minutu šok. Kočović je sa leve strane ubacio loptu u peterac Partizana, a tu je Mrkić umakao Vujačiću i savladao Popovića - 1:1.

Do kraja nije bilo mnogo uzbuđenja, pa je tako nastavljena crno-bela agonija.

Partizan - Kolubara 1:1 (1:0)

Strelci: Natho u 7. i Mrkić u 72. minutu

Stadion Partizana

Sudija: Marko Srećković

Partizan: Popović - Živković, Ilić, Vujačić, Urošević - Kolorado (od 81. Fejsa), Traore (od 46. Pantić) - Dijabate, Natho, Menig (od 75. Jović) - Pavlović.

Kolubara: Stanivuković - Radovanović, Milićević, Bakić, Kočović - Vanja Ilić (od 83. Nikolić), Simović (od 69. Mrkić), Zubairu (od 57. Sadiković), Ćosić (od 68. Vukušić) - Bagarić (od 57. Mols), Đuranović.

Kraj! Remi Partizana i Kolubare.

90. minut - Još tri minuta nade za crno-bele.

87. minut - Sve manje vremena za Partizana.

83. minut - Nemanja Nikolić menja Vanju Ilića u Kolubari.

81. minut - Izmena u Partizanu, umesto povređenog Andresa Kolorada je u igri Ljubomir Fejsa.

79. minut - Kolorado je zaradio žuti karton.

72. minut - Goooool! Kolubara dolazi do izjednačenja, strelac je Mrkić. Kočović ga je nesebično pronašao pred golom Partizana.

65. minut - Simović je dobio žuti karton zbog oštrog starta nad Nathom.

62. minut - Poništen je gol Partizanu. Sasvim opravdano jer je Pavlović bio u nedozvoljenoj poziciji.

57. minut - Izmene u Kolubari. Izlaze Bagarić i Zubairu, ulaze Mols i Sadiković.

53. minut - Sjajna kontra crno-belih, Pantić je odradio veliki posao, ostavio na kraju Natha u stopostotnoj šansi, ali sjajno reaguje Stanivuković.

49. minut - Partizan je ušao konkretnije u drugo poluvreme. Novi prodor Meniga po levoj strani, od svega korner. Stanivuković interveniše posle centaršuta iz ugla.

45. minut - Poluvreme! Partizan vodi 1:0 golom Bibrasa Natha sa penala iz sedmog minuta. Tribine skoro prazne, na terenu bez mnogo uzbuđenja...

44. minut - Đuranović šutira iz velike daljine, lak posao za Popovića.

40. minut - Bez mnogo uzubđenja.

33. minut - Sablasna atmosfera u Humskoj sa malo navijača. Tužno je zaista gledati da jedan od najvećih klubova u Srbiji ima ovakvu posetu.

24. minut - Sada Pavlović preti. Šutirao je sa leve strane iskosa, ali je lopta otišla pored stative i ostaje 1:0.

22. minut - Nakon duge lopte Uroševića i istrčavanja golmana Stanivukovića, malo je falilo da autogol postigne Milićević.

16. minut - Dobra akcija Partizana. Menig je šutirao levom nogogm sa nekih 15 metara, lopta završava pored stative.

12. minut - Probali su i gosti, zapretio je napadač Đuranović, ali je njegov šut završio pored stative.

7. minut - Gooool! Partizan vodi, strelac je Bibas Natho iz penala! Izraelac i dalje nepogrešiv sa bele tačke.

6. minut - Penal za Partizan! Radovanović je igrao rukom u kaznenom prostoru.

3. minut - Prva akcija Partizana, Natho je izveo slobodan udarac, lopta se odbila do Meniga koji je snažno šutirao levom nogom, ali pravo u Stanivukovića.

1. minut - Utakmica je počela!

17.42 - Partizan je drugi na tabeli sa 50 bodova, dok su Lazarevčani osmi sa 29.

17.33 - Crno-beli su oslabljeni, jer Igor Duljaj neće moći da računa na Rikarda Gomeša koji je dobio direktan crveni karton u 169. večitom derbiju.

17.31 - Partizan je u prošlom kolu izgubio od Crvene zvezde sa 1:0 i sada želi da se vrati na pobednički kolosek.

17.30 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici 25. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Uz alo.rs pratite sva dešavanja iz Humske.