PARTIZAN PREŽIVEO TRILER U HUMSKOJ Prava goleada na stadionu crno-belih, Čukarički pokazao zube, ali Urošević donosi važna tri boda Partizanu pred nastavak šampionske trke

Izabranici Gordana Petrića nastavili su tako trijumfalni niz i vratili se na pet poena zaostatka u odnosu na Crvenu zvezdu, a ujedno i prestigli večerašnjeg rivala na trećem mestu na tabeli.

U Humskoj smo videli preokret Partizana u razmaku od nekoliko minuta krajem prvog i početkom drugog poluvremena, a onda je u završnici viđena nova drama i rolerkoster sa srećnim krajem za domaći tim.

Na kraju je epitet jednog od junaka utakmice pokupio Andrija Pavlović, koji je u 47. minutu postigao prvi pogodak u crno-belom dresu.

Ali, sve lovorike ipak će ići kapitenu Slobodanu Uroševiću koji je u 85. minutu postigao pobedonosni pogodak za krajnjih 3:2.

Krenulo je nešto sporije i sve do 37. minuta nije bilo većih uzbuđenja. Tada je VAR asistirao sudiji Milošu Stefanoviću da dosudi penal jer je lopta pogodila u ruku Svetozara Markovića posle šuta Badamosija.

Opravdano je pokazao na "belu tačku", a to je iskoristio Marko Docić i savladao Aleksandra Popovića za vođstvo Čukaričkog.

Ipak, samo četiri minuta kasnije stiglo je izjednačenje na radost malobrojne publike u Humskoj.

Kristijan Belić je dobio jedan odbitak posle prekida i efektno je šutirao u padu, savladavši svog prezimenjaka na golu gostiju.

Onda je potpuni preokret crno-belih režirao Andrija Pavlović u 46. minutu, da bi Drezdić izjednačio u 76. minutu!

A onda Slobodan Urošević stupa na scenu. U 85. minutu je spasao Partizan i doneo crno-belima važna tri boda!

Partizan-Čukarički (3:2)

Stadion: JNA (Beograd)

Sudija: Milan Stefanović

Partizan: Popović – Živković, Marković, Saničanin, Urošević – Belić, Fejsa – Dijabate, Andrade, Menig – Pavlović

Čukarički: Belić – Rogan, Kovačević, Drezgić, Tošić – Sisoko, Docić – Ovusu, Kovač, Ndijae – Badamosi

Drugo poluvreme:

85. minut - Kakva utakmica! Novi goool!!! Urošević je doneo prednost Partizanu!

80. minut - Kakva reakcija Belića! Ovusu je imao priliku za čist gol u kontri i za potpuni preokret Brđana, ali sjajna reakcija Partizanovog igrača!

76. minut - Goool! Drezdić postiže gol i donosi izjednačenje svom timu!

63. minut - Imali su igrači Partizana sjajnu priliku, ali lopta udara u stativu! Rasplamsala se borba u nastavku

55. minut - Imali su Brđani veliku priliku, ali lopta nije završila u golu! Potpuno se u ovim trenucima otvorila utakmica!

46. minut - Goool! Potpuni preokret Partizana! Andrija Pavlović postiže gol i crno-beli vode sa 2:1!

Prvo poluvreme:

42. minut - Goool!!! Izjednačenje i to ekspresno od strane Partizana. Strelac je bivši igrač Čukaričkog Kristijan Belić, pravo niotkuda.

30. minut - Centarfor Partizana, Pavlović, imao je lepu priliku da dovede domaćina u prednost, ali je lopta završila preko gola Čukaričkog

22. minut - Imao je Partizan sjajnu priliku, Dijabate je pokušao, ali na pravom mestu je bio golman Brđana

13. minut - Polako se utakmica otvara, jedino je Menig imao solidnu priliku za Partizan, ali nema one prave, stopostotne prilike za sada

6. minut - Miran početak meča, i jedni i drugi opipavaju puls protivnika

1. minut - Utakmica je počela!

17.49 - Dobro veče i dobrodošli na utakmicu 15. kola Mozzartbet Superlige Srbije između Partizana i Čukaričkog. Uz alo.rs pratite uživo dešavanja iz Humske!